Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret77406
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Duyurular
Site Haritası
Anket
Kangallarımızı Beğeniyormusunuz?
Firma rehberi

Anasayfa

 
 
 
  • 1
  •  
  • 2
  •  

Kangal yavrusu safkan olup göderime hazırdır

Kangal yavruları safkan orjinal olup. gönderilme hazırdır.

Kangal yavruları safkan orjinal olup. gönderilme hazırdır.

Çiftlimizdeki yetişkin kangal

Kangal yavrusu.orjinal olup garantili bı şekilde .gönderim.yapılır

Kangal yavrusu Avrupa ve Türkiye satışları devam etmektedir. Siz çiftliğimize gelmeden de kangal yavrusu alabilirisiniz.

Kangal cinsinin ününü ve şöhretini korumak amaçlı kurulan çiftliğimizde safkan kangal yavrularını görebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Satılık kangal yavrusu ilanları ücretsiz köpek sahiplendirme sayfamıza hoş geldiniz. Ücretsiz yavru köpeklere bakmak için sayfamızı inceleyin. Kangal

Satılık yüzü siyah maskeli kangal yavrusu 3 aylık aşıları karnesine işlenmiş satışa hazır. Yavru kangal köpeklerinin fiyatları nedir ve ne kadar.

Sivas kangal üretim çiftliği köpek ilanları ve fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için iletişim numarasından bizi arayın yavru kangal sahiplenin.

2 Aylık yavru kangal fiyatları satıştaki güncel kangal yavruları görüntülerini görmek için siteyi ziyaret ediniz. Sivas kangal köpekleri ilanları.

Kangal yavrusu satın al 2 aylık dişili erkekli eşi kangal yavrusu satışları fiyatları sivas kangal üretim çiftliği iletişim numarasından bizi arayınız

Kangal yavrusu satışlarımız devam etmekte uygun fiyatlarla kangal üretim çiftliğimizden yavru kangal köpeği sahiplenebilirsiniz.

Sertifikalı kangal sahiplenme ücretsiz 1 aylık kangal yavruları ilanları 2021 güncel kangal köpekleri fiyatları. Ucuz yavru kangal satılık köpekler.

Evinizin güvenliği için bir köpek almayı düşünüyorsanız eğer en iyi tercih bir kangal köpek yavrusu alıp yetiştirmektir hem sizi hem de evinizi korur.

Satılık kangal yavruları yavru köpek kangalların fiyatları. Kangal çiftliği iletişin numaraları ücretsiz kangal köpeği ilanları.

satılık iki aylık kangal yavrusu ilanları ücretsiz kangal sahiplendir .Ucuz kangal yavruları satışları. Satışta ki yavru kangalların görüntüleri.
1.000 TL
(KDV dahil)

Karabaş yavru kangal köpek satışı karabaş fiyatları, ödeme ve sipariş için bilgi alabilirsiniz. Adana İzmir Konya İstanbul yavru satışları;

İlan Fotoğrafında görünen yavrularımız satışa hazır olup bakımları yapılmıştır. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Satılık Kangal yavrusu almak için önce anne babanın ırkının saf kanını taşıması lazım soy kütüğü belgesi olması ve kıf kayıtlı olması gerekmektedir.

2021 yılın güncel kangal yavruları satışlarının fiyatları bunlardır. 1 erkek kangal yavrusu fiyatı en az 1.000 TL. 2 Tane yavru fiyatı 1500 TL.

Yavru iki aylık olup tüm aşı ve kontrolleri yapılmıştır. İletişim sayfasından bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çok güzel saf kan satılık Sivas kangal yavruları. İletişim numarası: 0552 382 03 58

Karabaş, Boz, Safkan Orjinal Kangal yavru satışları 2019 yılı devam etmekte yavru kangal siparişi vermek için bizi arayın.
 1 
Satılık ücretsiz bedava kangal köpek yavruları ilanları ve yavru sahiplendirme sayfasına hoş geldiniz.
Sahibinden ücretsiz satılık Kangal yavrusu fiyatları. Dişi, erkek Kangal Ücretsiz sahiplendirme ilanları fiyat nedir ve ne kadar bilgisi için sayfamızı gezin.
05.11.2020
25.02.2020
Çiftliğimizde Özenle Yetiştirdiğimiz Saf kan Malaklı ve Kangal Köpeklerimiz, Orijinal Kangal Köpeği Yarışmasında Dünya Birinciliği Aldı.
Kangal yavru ilanları satılık ücretsiz kangal: Panter kangal yavrusu sahiplenmek için sivas diriliş kangal çiftliğini ziyaret edebilirsiniz. İncele · Sivas kangal yavrusu: ...
19.06.2022
23.05.2021
 1 

Çiftliğimizde Özenle Yetiştirdiğimiz Saf kan Malaklı ve Kangal Köpeklerimiz, Orijinal Kangal Köpeği Yarışmasında Dünya Birinciliği Aldı.

SİVAS YAVRU KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

KANGAL SATIŞI VE FİYATLARI

Kangal yavrusu satışı fiyatları

Safkan olan ve üstün özelliklere sahip olan kangal yavrusu nu elde etmek ve satılık kangal yavrusu sahibi olmak isteyen kişilerin ilk olarak araştırma yapmaları ve kangalı nereden sahipleneceklerine karar vermeleri büyük önem taşımaktadır. Yavru kangal konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz, Sivas’ a gelerek kangalı yerinden almanızı önemle belirtiriz.
Yaklaşık 20 yıldır Kangal Köpeği'nin ana vatanı Sivas'dan tüm dünyaya Kangal Köpeği temini ile ilgilenmekteyiz. Irkın mükemmel karakterlerini tüm bünyesinde taşıyan köpekler ile siz değerli müşterilerimizi tanıştırmaktan gurur duymaktayız.  Sivas'ın bozkır tadındaki yaylalarında ve havasında yetişen köpekleri fıtratına uygun bir yerde yetiştirilmenin avantajlarını gerek hobi gerekse sürü gibi nedenlerden dolayı sahiplenmek isteyen müşterilerimize sunmaktayız. Sizler de mükemmel ve bozulmamış ırka sahip Kangal Yavrusu sahibi olmak için Hemen Arayın.


KANGAL FİYATLARI 2020

SATILIK KANGAL

kangal yavrusu fiyatları

Damızlık erkek kangal köpekleri , damızlık dişi kangal köpekleri satışları güncel fiyatları için Hemen Bizi Arayın kangalların fiyatları hakkında bilgi sahibi olunuz. Otomobil fiyatına satılan karaboğa cinsi kangal köpekleri satışları ve fiyatlarını öğrenmek için arayın.

YETİŞKİN KANGAL SATIŞLARI

Yetişkin kangal fiyatları 2020

kangal köpek fiyatları 2020

Yeni yıl 2020 kangal köpeği yavrusu satışı kangal yavrusu sahiplendirme ve fiyatları sayfamızda güncel yavru kangal fiyatları için kangalyavru sayfamızı gezinin.Çiftliğimizde kangal ırkı safkan köpeklerin üretimi ve satışları yapılmaktadır.Yetişkin ve yavru kangalların fiyatlarını öğrene bilir satın alabilirsiniz. Altınyayla kangal çiftliği iletişim telefon numarası. 0530 681 7296

KANGAL ÇOBAN KÖPEĞİ FİYATLARI SATIŞLARI

KANGAL FİYATLARI 2020

satılık ucuz kangal

Sürü kangal çoban köpeği sahiplenmeden tercihinizi sürü eğitimi almış deneyimli kangal çoban köpeklerini tercih etmenizde çok fayda vardır.Kangal üretim çiftliğimizden çoban köpeği temin edebilirsiniz. Dişi ve erkek çoban kangal köpekleri satışları yapmaktayız. Sürü çoban köpeği sahiplenmek için en doğru tercih Altınyayla kangal üretim çiftliğini ziyaretmektir. Cuzi fiyatlara sürü eğitimi almış sürü köpeklerini çiftliğimizden satın alabilirsiniz. Sürü kangal çoban köpekleri hakkında bilgi almak için bizi arayın.Her ile yetişkin kangal köpeği satışı ve gönderimi yapılır.


DİŞİ ÇOBAN KÖPEĞİ FİYATLARI

SATILIK DİŞİ KANGAL

satılık kangal karabaş

Satılık deneyimli koyun çoban köpekleri, genç satılık dişi kangal köpeği fiyatları 2020 dişi kangal köpek satışları, Anadolu çoban köpeği fiyatları, Sürü köpek fiyatı 2000 TL. Dişi yetişkin kangal köpek satın almak için Altınyayla kangal çiftliğini ziyaret edin gerçek kangallar Altınyayla kangal üretim çiftliğinde satılmaktadır.


PANTER KANGAL FİYATLARI 2020

Satılık panter kangal köpeği

ücretsiz yavru kangal

Kaliteli kangal köpeği sahiplenmek satın almak isteyen müşterilerimiz için özel olarak üretmiş olduğumuz kangal köpeğinin karabaş cinsi köpeklerin özelliklerini ve satışları hakkında bilgi verebiliriz müşterilerimize.


PANTER KANGAL YAVRUSU SATIŞI 2020

PANTER KANGAL YAVRUSU SATILIK

kangal yetişkin fiyatları

Dişi, erkek Kangal Ücretsiz sahiplendirme ilanları 2020 yavru kangal satılık ilanları ve yavru kangal fiyatları sayfamızı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.Bu sitede kangalları hakkında her şeye erişebilirsiniz.


TÜRK ÇOBAN KÖPEĞİ

Çoban köpeği fiyatları

SATILIK KANGAL YAVRULARI

Türk kangal çoban köpeği üretimi ve sahiplendirme sayfasına hoşgelsiniz. Sayfamızda kangallar hakkında her şey mevcuttur bu sayfadan kangal yavrusu yada yetişkin kangal köpeği sahiplenebilirsiniz. Kangal sahiplenmek için iletişim sayfamızı tıklayarak kangallar hakkında bilgi labilirsiniz.


KANGALLAR HAKKINDA EN ÇOK SORULANLAR

SATILIK KANGAL FİYAT NEDİR ?

kangal köpeği

Müşterilerimizin telefonla arayarak en çok sordukları soruların cevaplarını sizlerle paylaşmak istiyorum. 1. Kangal yavru köpekler kaç para? Yavru kangallar 2020 yılındaki satış fiyatları 700 TL Dişi yavrular satılıyor. Erkek yavru kangal köpekleri ise 2020 ve 2021 yılındaki satış fiyatları 1000 TL Den başlamaktadır. 2. Soru gönderim var mı ne ile gönderim yapıyorsunuz? Yavru kangalları yolcu taşıma araçları ile bulunduğunuz ile kadar gönderiyoruz.

KÖPEK DÜNYASI ÜCRETSİZ KANGAL

KANGAL İLANLARI SAHİPLENDİRME

küçük kangal yavruları satılık

En güzel yavru kangal köpeklerini ücretsiz sahiplendiriyoruz. Yavru köpek ilanları ucuz kangal sahiplenmek için sahiplenmeden önce kangalları araştırın en ucuz kangal fiyatlarını buradan alabilirsiniz. Kangalların fiyatları nedir kaç paraya satılıyor kangal köpekleri.

KANGAL YAVRULARI

SATILIK KANGAL YAVRULARI

köpek yavruları ücretsiz

Kangal yavruları dört isime ayrılır. Aslında hepside aynı kangal sadece yavruları dört isime ayrılıyor yani 4 farklı isim dört farklı cins değiller hepsininde cinsi birdir oda kangaldır. Kangal ırk olarak tek bir tanededir ama 4 farklı isimle bilinmektedir. Bu isimler boz, karabak, panter, akbaş kangal olarak isimledilmektedir.

ÜCRETSİZ SİVAS KANGALI

SATILIK SİVAS KANGALI İLANLARI

KÜÇÜK KANGAL

Sivas kangalı duruken başka bir köpek ırkı sahiplenmek bence çok büyük bir hatadır.Tüm dünyanın sevgisini kazanmış bir köpek ırkı var o köpek ırkıda kangaldır. Kangalın üstüne başka üstün bir ırk köpek ırkı yoktur ne maklı nede akbaş kangalın yerini doldurur.

KANGAL YAVRUSU ORİJİNAL

SATILIK ORİJİNAL KANGAL YAVRYLARI

safkan kangal yavrusu satılık

Çok kaliteli yavru kangal üretimi yapmaktayız bu yavrulardan sahiplenip küçükken koyuna götürüp alıştırırsanız büyünce çok faydasını görürsünüz. Yavru kangalları 3 aylık oldukları zaman sürüye götürebilirsiniz. Sürü köpeklerinden aldığımız yavru kangalların fiyatları 1500 tl den başlıyor satışları.

KALİTELİ YAVRU KANGAL FİYATLARI

YAVRU KANGAL FİYATI NEDİR ?

satılık kangal

Kaliteli kangal yavrusu arayan müşterilerin dikkatine  sivasta en güzel kangal yavrularını bizim çiftliğimizden temin edebilirsiniz hiç tartışmamızki Sivas'ın en safkan damızlık köpekleri bizim çiftliğimizde mevcuttur. Kaliteli yavru kangallarda kaliteli damızlık orijinal kangallarlardan üretilir. Üretimdeki damızlık kangallar ne kadar güzelse üretimdeki yavrularda bir o kadar kaliteli olur. Görsellerdeki görmüş olduğunuz yavrular safkan ırkı taşıyan kangallardır.

SATILIK KANGAL YAVRUSU

SATILIK KANGAL FİYATLARI 2021

Satılık çiftlikten kangal yavruları 2 aylık görüntülüleri ve resimleri satıştaki yvruların fiyatlarını öğrenmek için sayfamızı inceleyin.1 Aylık kangal yavrusu erkek fiyatları. 750TL. iki aylık erkek yavru satışı 1.000. TL. Kangal sahiplenemek isteyen müşterilerimiz çiftliğimizi ziyaret ederek kangal sahiplenebilir.

ETİKET BULUTU

Satılık kangal yavrusu, kangal yavruları fiyatları, Satılık kangal fiyatları, Satılık kangal, Satılık kangal sahibinden, Satılık kangal sivas,Satılık kangal izmir, Panter kangal satılık, Satılık ayıboğan kangal,Kangal çiftliği, Kangal yavrusu, orjinal sivas kangalı yavru kangal, Satılık dişi kangal, Satılık erkek kangal, Satılık yetişin kangal, Kangal satışı, kangal, Kangal fiyatları, Satılık kurtboğan kangal