Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Damızlık erkek kangallar

DAMIZLIK ERKEK KANGALLAR

SATILIK ERKEK KANGAL

Anadolu Aslan Sivas Kangalı Üretim Çiftliği'mizde safkan orjinal damızlık erkek Sivas Kangalı temin edebilirsiniz. Kangallarımızın uluslararası karneleri bulunmaktadır. Türkiye'nin her iline ve yurtdışına damızlık erkek sivas kangalı gönderilmektedir.

damızlık erkek kangal köpek
SATILIK ERKEK KANGAL KÖPEKLERİ

Erkek kangal fiyatları

Damızlık kangal köpeklerimizin fiyatları 1500 TL den başlamakta olup 5000 Bin TL ye kadar satılmaktadır.Yabani kurtlarla savaşan köpek kangaldır. Kangallar koruyucu ve yaşadığı yeri sahiplenen bir köpek ırkıdır. Kurtlarla savaşan damızlık erkek kangal köpeklerimiz çiftliğimizce yetiştirilmektedir.

boz erkek kangal
DAMIZLIK ERKEK KANGAL

Yetiş kangal satışı

Çiftlikte genç damızlık kangal,yaşlı saf kangal ve çoban köpeği erkek kangal satışları yapılmaktadır. Erkek kangalların eğitimlerine göre fiyatları değişmektedir. Sürü eğitimi almış tecrübeli damızlık erkek kangal köpeklerimiz mevcuttur.
erkek kangal fiyatları
SATILIK KANGAL KÖPEK İLANLARI

Ücretsiz yetşkin kangal köpekleri sahibinden

En büyük damızlık erkek kangal köpekleri 90 cm boyundadır. Kangal çiftliğimizde çok kaliteli ve tecrübeli damızlık erkek kangal köpekleri yetiştirmekteyiz. Sürü eğitimi almış ve kıf secereli kayıtlı damızlık erkek kangal köpekleri satışları yapmaktayız. 

damızlık kangal
SAHİBİNDEN KANGAL SATILIK

Satılık çoban köpeği kangal


Çiftliğimizde her ırk her cins kangal köpekleri alım satım yapılmaktadır. Anadolu çoban köpekleri, Türk çoban köpekleri, adını Sivas'ın kangal ilçesinden almış ve Sivas kangal koyunu sürü  köpeği olarak denenmiş ve sürü görevinde üstün başarı göstermiştir.
erkek kangal
SATILIK KOYUN KÖPEĞİ

Çoban köpeği fiyatları

Dünyada tek ayı boğan, ayıya saldıran tek köpek ırkı kangal çoban köpekleridir. Kangal köpeklerimiz yabani kurt, ayı, domuz boğabilen özellikre sahiplerdir.
karabaş erkek kangal köpek
SATILIK KANGAL KOYUN ÇOBAN KÖPEKLERİ

KOYUN KÖPEĞİ FİYATLARI 

Kangalyavru sayfamızda yetişkin erkek kangal sürü,çoban köpekleri satışları yapılmakta olup çoban köpeği sahiplendirmekteyiz.Sürü köpeği ihtiyacı olan vatandaşlara koyun çoban köpeği temin edilir.Sürü eğitimi almış köpekler mevcut çiftliğimizde.Çoban köpeği sahiplenmek için iletişim sayfamızdan bizi arayın.
çiftlimizdeki erkek ve dişi kangal köpeklerimiz onlar hakkında ırkı özellikleri, vucut yapıları ve isimleri.
DAMIZLIK ERKEK KANGAL SEÇİMİ

SATILIK KARABAŞ KANGAL KÖPEĞİ

Çiftlikteki damızlık erkek ve dişi kangal köpekleri onlar hakkında ırkı özellikleri, vucut yapıları ve isimleri.Damızlık erkek kangal köpekleri hem sadık hem zeki olmalıdır bulundukları alanları asla terk etmez yaşadığı alanı çevreyi sahiplenirler.Zeki köpeklerden oluşan damızlıklarımız görmek isterseniz Altınyayla kangal köpeği çiftlini mutlaka ziyaret ediniz.

damızlık kangal köpeği
ERKEK KANGALLARIN FİYATLARI

Damızlık kangalların fiyatları 2020

Kangal erkek satışları yeni yıl damızlıkların kangal köpeklerinin fiyatları,Damızlıkların satış fiyatları 2.000 TL den başlamaktadır. Güncel erkek kangal köpeği fiyatları 2020 yılı.

sivas kangalı bozo
SAYFA ARAMALARI:

Site aramaları: Site Etiketleri:

Damızlık erkek, kangal fiyatları, güncel kangal resimleri, En ucuz kangal, Sivas kangalı, Satılık kangal,Satılık erkek kangal, Kangal fiyatları,Sivas kangalı, Erkek kangal resimleri.

SAFKAN ERKEK KANGAL

SAFKAN DAMIZLIK KANGALLAR

KIRAL KANGAL

Çiftlikteki en yaşlı ve en safkan damızlık kangal köpeğimiz KIRAL. ırkı bozulmamış genetik yapıları hala sağlıklı bir kangal köpeği kıraldır. Kıral çiftlikteki damızlık dişi kangallarla çiftleşmiştir kıral isimli kangalın yavrularını rezerve yaptırmanız gerekmektedir.

damızlık erkek kangal kıral

UCUZ KANGAL KÖPEK

YETİŞKİN EN UCUZ KANGALLAR

En üst düzel kangal kıral çiftlikteki tüm kangallara göre daha safkan bir kangal çünkü bu kangal köpeği 15 yaşında ve hala sağlıklı bir damızlık kangal üyesidir. Irk olarak bozulmamış köpeklerden yavru talep etmek istersenizs ilk tercihiniz bence kıral damızlık kangal olmalıdır.

acil satılık kangal

ACİL SATILIK KANGAL KÖPEĞİ

ACİLEN SATILIK KANGAL

Acil satılık kangal köpeği isteyen müşterilemize en hızlı bir şekilde yardımcı olmak istiyoruz. Aynı gün içinden ödeme yapan müşterilerimizin siparişlerini aynı gün kargo yada taşıma firmalara hayvanını teslim ediyoruz.Gönderim süreci başladıktan sonra müşterimizi arayarak sefkiyat bilgilerini veriyoruz.

acilen satılık yetişkin kangal köpeği

ERKEK KANGAL SATIŞLARI

YETİŞKİN KANGAL SATIŞLARI

Erkek kangal köpeği almak isteyen müşterilerimiz istedikleri gerçek kangal köpeklerine buradan gönül rahatlığıyla sahiplenebilirler.Burada olan kangal köpekleri bekçi köpeği, sürü köpeği, kurtboğan kangallar, Domuz boğan kangal ve Ayıboğan damızlık erkek kangal köpekleri dilerseniz buradaki erkek kangallardan seçim yapabilirsiniz.

ERKEK SATILIK KANGAL SAHİPLENDİRME

Erkak kangal köpekleri tanıtımı resimleri özellikleri bu sayda hepsi mevcut damızlık erkek kangal sahiplendirme ve satılık olan erkek kangal köpeklerinin fiyatları.

satılık sahibinden erkek kangal

Simit kuyruk dıvrak kangal köpeği köpeğimiz genç ve yakışıklı sevimli bir kangaldır sahiplenmek isteyen arkadaşlar iletişim sayfamızından arayarak bilgi ve fiyat alabilirler.

3 erkek yavru kangal satılık

Yorumlar - Yorum Yaz