SİVAS KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ 0530 681 72 96

Kangal Yavrusu Satışı 2020

Kangal yavrusu resimleri ve yavru kangallar hakkında en çok merak ettiğiniz bilgilere buradan eşirebilirsiniz.

Sivas kangal yavrusu fiyatları

Kangal yavrusunun döş kısmı geniş ve büyük olur. Duruşu heybetli olur patileri geniş olur.

panter kangal yavrusu satılık

Satılık panter kangal yavrusu ilanları ücretsiz panterr yavru kangal köpek sahiplendirme sayfamıza hoşgeldiniz. Panter yavru kangalların satışları ve fiyatlarını bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

panter yavru kangal fiyatları 2020

Sivas Altınyayla Panter kangal köpek yavrusu üretim çiftliği, Yavru satışları yavru panterlerin özellikleri vücut yapıları inceleyiniz.

panter yavru kangal özellikleri

Kangal severler genelde en güzel köpekleri beslemek sahiplenmek isterler çünkü günümüzde çok kırma köpek satıcıları çoğaldıbu sebebten dolayı herkes iyi safkan köpeği sahiplenmek için geniş çaplı araştırma yapıyorlar. Çiftliğimizde secereli yavru kangal üretimi ve satışları yapıyoruz.

kangal satışı 2020

Satıştaki yavru kangal köpekleri 2 ay annesini sütünü içmiş emmiş ve parazitleri yapılmıştır.

Sivas kangal köpekleri

Kurtçu kangal köpekleri çok nadir ve az bulunmakta her kangal köpeği kurt domuz boğamaz.

kurtçu kangal köpekleri satılık

Acil satılık 2 aylık kanbgal yavrusu fiyatı ucuz her ile gönderim yapılır ziraat bankası hesap numarasına ödemesini yapın aynı günder gönderelim.

acil satılık kangal yavrusu

Acil satılık kangal yavrusu ilanları ücretsiz 2020 kangal yavrusu satışları. Yavruların kangalların fiyatları burada.

acilen satılık kangal

Kangal yavrusu bakımı bir aylık kangal yavrusu ne yer nasıl beslenir. Yavrular  genelde yarım yağlı sütle beslenirler tam yağlı süt ishal eder yavruları tam yağlı süte biraz su katıp içirmekte yarar vardır.

acil satılık kangal fiyatları

Kangal yavrularının orijinal olduğunu yavru kangalın tüyüdür. Köpeğin tüy yapısı ne kadar sık ve düz olursa kangalın orijinal olduğunu gösterir. Kırmak köpeklerin tüy yapıları genelde bozuk olur.

kangal yavrusu nasıl beslenir

24 Saat çiftliğimiz sizlere hizmet vermektedir. Dilerdiğiniz an telefonla çiftliğimizi arayarak kangal yavrularının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kangal yavrusu çiftliği iletişim numarası

Safkan bir erkek yavru kangal 500 TL dir. Ama bu 500 tl olan kangal köpeği yavrusu 30 günlüktür. Yani bir aylık kangal yavruları 500 TL den satmaktadır çiftliğimiz.

kangal yavruları satılık ilanları ücretsiz

Satılık 2 aylık kangal köpeği yavrusı yerimiz sivas altınyayla ilçesinde çiftliğimiz var çiftlikten tüm illere kangal sefkiyatı ve gönderimi yapıyoruz.Sayfamızdan kangal yavrularını takip edebilirsiniz. Yavru köpek kangalların fiyatlarını kangalyavru.com sitesinden öğrebilirsiniz.

acil satılık kangal yavrusu fiyatları 2020

Kangal köpeği sevgisi sadece Türkiye'de değil tüm dünyada tanınmış ünlü bir köpek olarak sevilmektedir. Kangal köpeklerine genelde avrupa ülkelerinden talep yoğun talep var.