Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Kangal Yavrusu 2020

SATILIK KANGAL FİYATLARI

SATILIK KANGAL

Çiftlikteki satıştaki yavru köpeklerin görüntüleri ve özellikleri fiyatları hakkında tüm merak ettiklerinizi sizlere bu sayfada yayınlıyoruz. Değerli müşterilerimiz güncel yavru resimlerini görmek için çiftliğimize whatsapp üzerinden yazarsanız sizlere yavru resimlerini atabilirim.

Sivas kangal yavrusu fiyatları


BİR AYLIK KANGAL YAVRUSU FİYATLARI

2 AYLIK KANGAL YAVRUSU FİYATLARI

2020 - 2021 Yılında yavru kangalların satış fiyat listesi günce yavruların satışları burada. 
1 Aylık Erkek yavru kangal köpeği Fiyatı: 1.000 TL. 
Dişi 1 aylık yavru kangal fiyatları: 750 TL. iki yada 3 aylık yavru kangalların fiyatları 1500 TL den başlıyor satılmakta.

panter kangal yavrusu satılık

ÜCRETSİZ KANGAL YAVRULARI

YAVRU KANGAL İLANLARI

Satılık panter kangal yavrusu ilanları ücretsiz panterr yavru kangal köpek sahiplendirme sayfamıza hoşgeldiniz. Panter yavru kangalların satışları ve fiyatlarını bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Ücretsiz panter cinsi kangal köpeği yavrularını sahiplendirmek için kangalyavru sayfamızı gezebilirsiniz.


panter yavru kangal fiyatları 2020

PETSHOPTAN SATILIK KÖPEKLER

PET SHOP KANGAL

Sahibinden ücretsiz yada PetShop'tan satılık yavru kangal fiyatları.Ücretsiz dişi ve erkek yavru kangal ilanları, Dişi ve erkek yavru fiyatları nedir ? Erkek ve dişi Kangal yavruları kaç tl ? Dişi ve rekek 2 ayık yavru kangallarımızı görmek için sayfamızı gezin.

panter yavru kangal özellikleri

SİVAS KANGAL İLANLARI

KANGAL SAHİPLENDİRME

Kangal severler genelde en güzel köpekleri beslemek sahiplenmek isterler çünkü günümüzde çok kırma köpek satıcıları çoğaldıbu sebebten dolayı herkes iyi safkan köpeği sahiplenmek için geniş çaplı araştırma yapıyorlar. Çiftliğimizde secereli yavru kangal üretimi ve satışları yapıyoruz.

kangal satışı 2020

SATILIK YAVRU KANGAL

SATILIK KANGAL YAVRUSU

Satılık yavru kangal fiyatları ve ilanları için bu sayfayı ziyaret ederek sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.Satıştaki yavru kangal köpekleri 2 ay annesini sütünü içmiş emmiş ve parazitleri yapılmıştır.

Sivas kangal köpekleri

SATILIK KANGAL KÖPEĞİ

SATILIK KANGAL YAVRULARI

Cinsi güzel bir kangal yavrusu edinmek için bizimle iletişime gereçek yavruların fiyatlarını alabilirsiniz. Kangal satışları hakkında bilgileri telefonla bizi arayarak satılık kangal yavrularını öğrenebilirsiniz.Kurtçu kangal köpekleri çok nadir ve az bulunmakta her kangal köpeği kurt domuz boğamaz.

kurtçu kangal köpekleri satılık

SATILIK YAVRU KÖPEK

YAVRU KÖPEK FİYATLARI

2021 Yılındaki satılık kangalların fiyatları ve kaç günlük olduklarını burada sizler için paylaşıyorum yazıyorum lütfen önce kangallar hakkında bilgi sahibi olun sonra kangal satın alın.Satılık bir aylık kangal yavruları ucuz fiyatları çok cazip iki aylık yavru kangallar daha pahalı satılıyor.

Acil satılık 2 aylık kanbgal yavrusu fiyatı ucuz her ile gönderim yapılır ziraat bankası hesap numarasına ödemesini yapın aynı günder gönderelim.

acil satılık kangal yavrusu

ÜCRETSİZ SATILIK KÖPEK İLANLARI

KANGAL İLANLARI

Acil satılık kangal yavrusu ilanları ücretsiz 2020 kangal yavrusu satışları. Yavruların kangalların fiyatları burada ve çiftlikteki ücretsiz yavru kangal sahiplenmek için siteyi takip edin.

acilen satılık kangal

KANGAL YAVRUSU NE YER

KANGAL YAVRUSU NASIL BESLENİR

Kangal yavrusu bakımı bir aylık kangal yavrusu ne yer nasıl beslenir. Yavrular  genelde yarım yağlı sütle beslenirler tam yağlı süt ishal eder yavruları tam yağlı süte biraz su katıp içirmekte yarar vardır. 3A aylık oldukları zaman kendilerini kurtarırlar çünkü yavruların ölüm riski 2 aylıkken ölürler. ilk iki ay çok dikkan etmemiz lazım aşıları yapılmalı ve düzenli beslenmeli dirençleri kuvvetli olmalıdır.

acil satılık kangal fiyatları

SATILIK KANGAL KÖPEĞİ

SATILIK KANGAL KÖPEK

Satılık yavru köpek kangal ilanları ücretsiz kangal yavruları fiyatları kangal çiftliği yavru kangal görüntüleri yavru satışları. En iyi satılık kangal köpeği yavruları satışları Altınyayla kangal çiftliği. Çok kaliteli sınıfınnınen safkan sivas kangal yavrularını bulabileceğiniz en iyi adres sizin için Kangalyavru.com adresidir.

kangal yavrusu nasıl beslenir

SATILIK KANGAL İLANLARI

SATILIK KANGAL ANKARA

24 Saat çiftliğimiz sizlere hizmet vermektedir. Dilerdiğiniz an telefonla çiftliğimizi arayarak kangal yavrularının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.Ankara kangal çiftliği iletişim numarası ve adres bilgileri, Ankarada satılık kangal yavruları fiyatları. Ankara'ya kangal yavrusu gönderimi yapıyoruz üstelik gönderim masraflarıda bize ait, Ankara,ya gönderim dahil bir erkek yavru kangal 1,000 tl.

Kangal yavrusu çiftliği iletişim numarası

İSTANBUL KANGAL ÇİFTLİĞİ

İSTANBUL KANGAL FİYATLARI
istanbul kangal çiftliği nerede ? istanbul kangal çiftliği iletişim ve adres bilgileri, istanbul da kangal yavrularu kaç para ? Kangal yavruları nerede satılıyor ? Ayıboğan ve karabaş maskeli yavrular istanbul büyük şehrimizde en çok satan köpek ırkı kangal köpeğidir. En çok kangal yavrusu gönderim yaptığımız il istanbul
kangal yavruları satılık ilanları ücretsiz

İSTANBUL KANGAL YAVRUSU SATIŞI

İSTANBUL YAVRU KANGAL FİYATLARI

Satılık 2 aylık kangal köpeği yavrusı yerimiz sivas altınyayla ilçesinde çiftliğimiz var çiftlikten tüm illere kangal sefkiyatı ve gönderimi yapıyoruz.Sayfamızdan kangal yavrularını takip edebilirsiniz. Yavru köpek kangalların fiyatlarını kangalyavru.com sitesinden öğrebilirsiniz.

acil satılık kangal yavrusu fiyatları 2020

Kangal köpeği sevgisi sadece Türkiye'de değil tüm dünyada tanınmış ünlü bir köpek olarak sevilmektedir. Kangal köpeklerine genelde avrupa ülkelerinden talep yoğun talep var. Kangal almak için bizi arayın bulunduğunuz ile kangal gönderelim.