Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


SATILIK KANGAL

SATILIK KANGAL

Satılık kangal yavrularının resimleri ve görüntüleri bu sayfada,Kangal sahiplenmek isteyen müşterilerimiz bu sayfadan güvenle kangal yavrusu sahiplenebilirler. Resimdeki örnek yavrulara bakarak yavru siparişi verebilirsiniz.
satılık yavru kangal

BEDAVA KANGAL YAVRUSU

Ücretsiz bedava kangal yavrularından sahiplenmek isteyenlerin dikkatinedir bu açıklama. Çiftliğimizde en çok erkek yavru sahiplenmekte müşteriler bu sebebten dolayı dişi yavrular fazla olduğu için ücret talep etmeden bedavaya kangal yavrusu sahiplendiriyoruz. Bedavaya kangal sahiplenmek için Altınyayla kangal çiftliğimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
Bedava kangal yavrusu

KANGAL KAÇ PARA

Çiftliği arayan müşterilerin ilk sordukları soru kangal yavrusu kaç para.Şimdi yavru kangalların fiyatlarını sizlerle paylaşacağım. 1, Aylık kangal yavrusu fiyatı 750 TL. 2, Ayılık satılık kangal yavrusu fiyatı, 1.000 TL TÜRK LİRASI, 3, Aylık bir erkek yavru kangalın fiyatı, 1.500 TL. Bu söylediğimiz ücretlerin içerisinde gönderim ücretide dahildir.
satılık kangal köpek

SATILIK KANGAL KÖPEK

Satılık kangal köpeği yavrusu sahipledirme sayfamızda kangal yavruları tanıtımı ve gönüllü sahiplendirme amaçlı kurulmuştur. Sivas kangal köpekleri ve yavruları hakkında sayfada bir çok bilgi içermektedir. Kangal yavrusu sahiplenmek isteyen  müşterilerimiz için yavru kangalların görsellerini buraya yüklüyorum.Yüklemiş olduğum resimlerin hepsi safkan ırkını taşıyan kangallardır. Dişi ve erkek yavru satışı için bizden bilgi alınız. Dişi ve erkek kangal yavruları ilanları ve gönüllü kangal sahiplenmek için sayfamızdan bize mesaj yoluyla talebte buluna bilirsiniz.
kangal ilanları

SİVAS KANGAL ÇİFTLİĞİ

Sivas kangal köpek üretim çiftliği, gönüllü kangal yavruları sahiplendirme, Yeni kangal yavruları ilanları, ücretsiz yavru köpek sahiplendirme,Sivas kangal yavrusu satışı, kangal yavrusu fiyatları, ucuz kangal yavruları buradan temin edebilirsiniz. 2021 yılı kangal yavrusu satılık fiyatları. Yavru kangal köpek almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. SATILIK KANGAL FİYATLARI 2021
KANGAL YAVRUSU SATILIK

KANGAL FİYATLARI 2021

Kangal yavrusu sahiplenmek müşterilerimizin dikkatine lütfen kangal yavrusu sahiplenmeden önce fiyat araştırması yapın. Çünkü kangal yavrularını günümüzde çok yüksek rakamlara satıyorlar bu istisnaden dolayı kangal çiftlikleri araştırıp telefonla arayarak kangal yavrularının fiyatlarını sormanızda çok fayda var. En ucuz kangal temini çiftliğimizden alabilirsiniz.Sivas kangal çiftliğinde kangalların fiyatları değişiyor.
satılık erkek kangal

SATILIK KANGAL YAVRULARI

Kangal çiftliğimizden satılık kangal yavruları hakkında bilgi alın. Bir aylık ve iki aylık yavruların fiyatlarını çiftliğimizi arayarakta bilgi alabilirsiniz. iki ay anne sütü emen kangal yavruları daha sağlıklı ve kemikli olur bu sebebten dolayı iki aylık yavru kangalları sahiplenmekte fayda var. Bir aylık yavru kangalların ölüm riski diğer kangal yavrularına göre daha büyük risk taşımaktadır. Bu yüzdende bir aylık yavruların fiyatları daha cazip.
kangal yavruları

YAVRU KANGAL

Çiftlikte satılan yavru kangalların fiyatları ve ırk özellikleri hakkında pratik kısa bilgiler vermek istiyorum. Kulakları büyük yavru kangalları tercih edin kangal yavrusunun kulaklarının büyük olması özelliği kangalın safkan ırkının göstergesidir. yavrunun anlının düz olmasıda orijinal olduğunun göstergesidir. Kafası küçük yavruları tercih etmeyin çünkü kangalı gösteren kafasının büyük olmasıdır. Bu standartlara uyan yavruları sahiplenim korkmayın alın büyünce safkan olduğunu anlarsınız.


SATILIK SİVAS KANGALI

SATILIK SİVAS KANGALI

Sivas kangalı fiyatları ve satışları sivas kangal çiftliğimizde bir aylık yavrudan tut bir yaşındaki köpeklere kadar mevcut çiftliğimizde, Sivas kangalı sahiplenmek ve fiyat öğrenmek için bu sayfayı okumanız yeterlidir. En ucuz sivas kangalı Sivas'tan kangal üretim çiftliğinden satın alınır. Sivasta faaliyet göstermekte olan çiftliklerden yavru alamanızda çok fazda var çünkü eskisi gibi değil devlet tarım bakanlığı tarafından konturolleri yapılıyor çiftliklerin.
Sivas kangal fiyatları
  
6415 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın