Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Kangal yavrusu fiyatları 2021

Kangal Yavrusu Fiyatları

Kangal yavrusu fiyatları sivas, ay ve yaşlarına göre değer biçilmektedir. Alacagınız kangal yavrusunun kaç aylık olduğu önemli bu yüzden yavru fiyatlarımız değişmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Ağrı, Konya, Diyarbakır kangal yavruları satışları.

kangal al yavrusu
Sivas kangal yavrusu kaç TL?

Orijinal Kangal üretim çiftliğimizde belli başlı ırkları temiz soykütüklü damızlık kangal köpeklerinden üretmiş olduğumuz sınıfının birinci sınıf olan kangal yavrularımızı satışa sunduk kangal yavrusu siparişleri için bizi arayın.

ucuz satılık yavru köpek kangal
Kangal yavrusu kaç para?

Satılık karabaş maskeli yüzleri siyah burunları küt döş kısımları beyaz olan yavrularımız kangalın kurtçul kurtboğan ırkını taşımakta bu yavru kangallar diğer yavru kangallara göre daha güzel ve daha pahalıdır.

kangal yavruları satışları
Orjinal Kangal nereden alınır?

Altınyayla kangal yavrusu satışları, Kangal çiftliği yavru kangal yavrusu fiyatları, Satılık kayseri yavru kangal fiyatları, Satılık Akbaş kangal yavruları fiyatları, 2 Aylık kangal köpekleri fiyatları, 3 Aylık yavru kangal satışları Sivas kangal köpek çiftlikleri fiyatları..

ORİJİNAL KANGAL YAVRUSU 2020
Kangal olduğu nasıl anlaşılır?

Kangal yavruları ne yer kangal yavruları nasıl beslenir öncelikle ilk hetabta kangal yavrularına tam yağlı süt vermeyin biraz süte su katın öyle içirin. Daha sonra biraz büyüdükten sonra insan çocuk parazit şurupları var onlardan içirin eczanelerden alabilirsiniz.

kangal al
Akbaş fiyatları ne kadar?

Kangal yavruları nasıl yetiştirilmeli nasıl büyümeliler yavru kangallar ya anneleri ile büyümeli yada çift olarak satın alın çift olarak büyütün çinkü yavru kangallar oynamap ister neşeli olamak isterler bu yüzden çift kangal yavrusu satın alırsanız yavrular sitrese girmezler.

4 aylık satılık kangal yavrusu
Kangal köpeği kulak kesimi kaç aylıkken yapılır?

Kangal köpek yavrusu satışı ve fiyatları iletişim ile ilgili bilgiler sitemizde mevcuttur. Erkek kangal yavrusu satın al Dişi kangal yavrusu satılık fiyatları sivas kangal köpek üretim çiftliği iletişim sipariş bilgileri. Dişi kangal yavrusu çok ucuz 800 TL Erkek kangal yavrusu çok ucuz burada sadece 850 TL..

yavru kangal satılık 2020


Kangal köpekler kaç lira?

Kangal yavrusu yurt dışına götürmek için gerekli belgeler düzenlenmeli yavru kangalların aşı kartları kuduş aşıları karma gençlik aşıları karneye işlenmeli veteriner hekim tarafından rapor tutularak yurt dışına çıkarılabilir kangal yavruları.

Satıştaki kangal yavruları 2020


Dünyanın En Güçlü Köpeği Kangal mı?

Kangal yavrusu seçimi nasıl yapılmalı kangal yavrusu sahiplenmeden önce iri diri canlı hareketli bir kangal yavrusu seçmelisiniz. Yavru kangalın sağlıklı olup olmadığını anlamak lazım. Çünkü günümüzde bir çok kangal yavruları hastalıktan ölmektedir. Bu hastalık gençlik hastalığı, Seçim yamış olduğunuz kangal yavrusu zamanında gençlik aşıları karma aşıları yapılmışsa eğer o yavru kangal sağlıklıdır.

kangal köpek yavruları satılık


Kangal yavruları nasıl beslenir?

Satılık yavru kangal köpeği 2 aylık yavru anne baba kıf soy kütüğü belli kangal köpeklerinden üretilmiş belli başlı köpek yavrusu satın almak isterseniz eğer çiftliğimizde dereceli kıf kayıtlı kangal köpeklerimizin yavrularından satın alabilirsiniz.

Boz orijinal kangal yavrusu


Köpekler depresyona girer mi?

Satılık kara kafa kangal köpekleri yavru kangalların kafaları çok büyük olmalı bakınca kafasının büyük oldugunu hissetmelisiniz. Kangal yavrularının kuyrukları kalın ve simit kuyruk olmalı bu özellikleri taşıyan yavru kangallar ırkının saf ve kaliteli olduğunun göstergesidir. Kara kafa kangal yavrusu fiyatları ve satışları Altınyayla kangal köpeği üretim çiftliğinde üretilip satılmaktadır.

sahibinden satılık kangal yavrusu iki aylık


Kangal köpekleri kaç günde doğum yapar?

Kaliteli kangal yavrusu satın almak için dikkat edin çünkü ilerde büyüdüğü zaman kırma çıkınca üzülür ve tekrar bir kangal yavrusu satın almak zorunda kalırsınız. Bu yüzden saf kangal ırkını taşıyan bir kangal yavrusu satın alabilirsiniz. Altınyayla kangal köpek çiftliği kangal yavruları satışları fiyatları..

Kangal al 2020


Köpekler kac tırnaklı olur?

Has kangal yavrusu satılık  koca kafalı yavrular göğüs kafesi geniş hırçın bir çift erkek kangal yavrusu  bu resimdeki kangal yavrularının tanesi 1000 TL. Eğer çift kangal yavrusu satın almak isterseniz 2000 TL.. Siz ödemeyi yapın biz sizin bulunduğunuz şehre kadar gönderim yapıyoruz üstelik yol masraflarıda çiftliğimiz tarafından ödenmektedir.

Altın kangal yavrusu 2020


Sivas Kangal köpeği nerede yaşar?

kangal çiftliği kangal yavrusu üretimi çiftlik fiyatları kangal satışları yavru kangal satın al kangal fiyatları kangal yavruları resimleri satış listesi her şey sayfamızda mevcut olup bilgi sahibi olabilir ayrıca kangal yavrusu rezerve yaptırabilirsiniz.

Altın kangal satışları 2020


Kangal köpeği nereden geldi?

Kangal yavruları satarken gönderim yapmadan video vascaptan canlı gösteriyoruz ve siz seçim yapıyorsunuz biz size o seçmiş olduğunuz yavru kangalı gönderiyoruz. Ama tabiki bu yavrunun canını veren Allah bu yavrular hava değişiminden hasta olabiliyor ölümlede sonuçlanabiliyor.

satılık orijinal kangal yavrusu


Kangal köpekleri kaç kilodur?

satılık kangal köpekleri fiyatları sahibinden koyun köpekleri yavruları koyun sürüsü için yetiştirmek eğitim verebileceğiniz 2 aylık karabaş kangal yavruları satılık dişi ve erkek yavruların satış fiyatları 1250 TL.

Kangal yavruları satılık


Akbaş köpek nasıl anlaşılır?

Sadık zeki bağımsız cesur. Sivas ilimizden muaayer kangal çoban köpekleri yavruları temin edilir satılır. Çoban köpekleri ırkları bozulmamış soyları temiz kangal yavruları fiyatlarını bizden alın.

Kangal yavrusu foto


Akbaş köpekleri nerede yetişir?

Akbaş; çok zeki, cesur ve ailesine bağlı, Anadolu'ya özgü bir köpek ırkıdır. Türkiye'nin yerli köpek ırklarından biri olup sürü koruma köpeği olarak yetiştirilmektedir. Satılık ayıboğan kangal köpeği yavruları fiyatları satışları, Ayıboğan tek köpek cinsi kangal köpekleri kangallara neden boğan diyorlar ? Kangallar ayıyı boğuk öldürdükleri için Sivas kangal köpekleri ayıboğan diye bilinmektedir. Satılık ayıboğan kangal yavrusu fiyatları 2020

Saf kan Sivas kangalı


Kangal ne zaman bağlanır?

Yavru kangal ne zaman bağlanır. Yavru kangal köpeklerine 2 aylık oldukları zaman tasma takılır. En az 5 aylık oldukları zaman bağlanır bağa alıştırılır. Çok güzel kurtboğan kurtçul cins kangal yavruları satılık sivas kangal köpek çiftliğinden eğer koyun sürünüz varsa bu kangal yavruları tavsiye ederiz. Kangal yavrularını 3 aylık olduları sürüye götürebilirsiniz. Kurtboğan satılık kangal yavrusu fiyatları..

satılık yavru kangallar


KANGALLAR KAÇ KİLO ET YER

Boz karabaş sık tüylü rengi boz burnu kurt çırnaklı olan yavruları kurtboğan cinsini taşımaktadır. Bu cins yavruların ırkları günden güne azalmakta bu yüzden kangalların ırkını çogalması için kangal yavrusu sahiplenin kangal besleyin inanın bana bazen yeri gelir insanlardan daha çok değerli olduklarını anlarsınız.

SAHİBİNDEN SATILIK KANGAL KÖPEĞİ YAVRUSU


KANGAL ÇİFTLİK FİYATLARI

Kangal Köpek ve diğer tüm gönüllü sahiplendirme ile ilgili ilanları görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

sağlıklı karneleri hazır kangal yavrusu satışı


Kangalyavru: Sivas kangal üretim çiftliği  faatliyetleri, Altınyayla ORİJİNAL Kangal üretim çiftliği, Yavru kangal fiyatları, Kangal yavrusu satışları, Kangal fiyatları, Satılık Kangal, Ucuz yavru kangal, Kangal yavrusu fiyatları,Kangal çiftliği numaraları, Kangal yavruları, Kangal yavruları resimleri, Kangal yavrusu özellikleri.

  
68762 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın