Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Ücretsiz kangal yavruları 2020
SATILIK KANGAL YAVRULARI SAHİPLENDİRME

KANGAL YAVRULARI FİYATLARI

Sahibinden ücretsiz veya satılık kangal yavruları ilanları ve kangal yavrusu fiyatları hakkında bilgi alın, Yavru kangal sahiplenme yapın. Ücretsiz yavru kangal sahiplendirme ilanı açın,
 
Kangal yavruları ilanları 2020

UCUZ YAVRU KANGAL

YAVRU KANGAL İLANLARI

Ücretsiz sivas kangal yavrusu fiyatları, sahiplendirme satılık yavru kangal, köpek yavruları ilanları için sayfamızı gezin.PetShop'tan ücretsiz kangal yavrusu sahiplendirme ve satılık olan yavru kangalların en ucuz fiyat listesini inceleyin.

yavru kangal
TÜRKİYE KANGAL ÇİFTLİĞİ

KANGAL DÜNYASI

Orijinal kangal yavruları ilanları ücretsiz kangal yavruları sahiplendirme fiyatları.Türkiye'nin en ünlü kangal köpeği üretim çiftliğine hoşgeldiniz.Kaliteli safkan kangal yavrusu almak için çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kangal yavrusu ilanları ücretsiz sahiplendirme
A-1 BİR AYLIK KANGAL FİYATLARI

B-2 İKİ AYLIK KANGAL YAVRUSU FİYATLARI

Satılık kangal fiyatları ve ilanları,Kangal ücretsiz sahiplendirme,Yavrularımızın fiyatları aylıklarına göre, cinslerine göre, ırk özelliklerine göre, gönderim yapılacağı illere göre fiyatları belirlenmektedir. Yavru kangalların eğitim durumlarına göre fiyatları değişiklik gösterebiliyor.

kangal yavrusu arıyorum
2 AYLIK SATILIK YAVRU KANGAL

2 AYLIK YAVRU KANGAL FİYATI

Kangal köpeği yavruları yavru köpek fiyatları Altın yayla kangal köpek yavruları satışlaru ucuz köpek fiyatları 2020 Acilen satılık kangal yavrusu ilanları yavru kangal sahiplendirelecek.

ücretsiz kangal yavrusu
PANTER KANGAL FİYATLARI

ACİLEN SATILIK PANTER KANGAL


Acilen satılık dişi ve erkek kangal yavruları fiyatları. Dişi yavrular erkek yavrulara göre biraz daha uzuz satılmaktadır.

dişi kangal yavrusu fiyatları
SİVAS KANGAL YAVRUSU FİYATLARI 2020

ÜCRETSİZ KANGAL YAVRULARI

Sivas kangalını soğuk iklim etkilemez çünkü Sivas kangalı soğuk iklim köpeğidir. Hiç bir şekilde sağlıklı bir kangal yavrusunu kış iklimi etkilemez. Yeterki yavru kangal sağlıklı ve bakımlı olsun.


3 AYLIK KANGAL FİYATLARI

SATILIK 3 AYLIK KANGAL

Allttaki görmüş olduğunuz yavru kangal köpeği 3 aylık karaban panter soyu yavrudur. Yavru için fiyat telefonda görüşülür. 3 Ayılık kangal yavrularını sahiplenmekte çok fayda vardır değerli müşterilerimiz çünkü 3 aylık yavru kangallar gençlik hastalığı riskini atlatmış oluyor.

Kangal yavru 3 aylık satılık
Kangal yavrusu sahiplenme

Kangal yavrusu özellikleri

Yavru kangal satışlarımızın ana merkezi Sivas Altınyayla ilçesidir. Altınyayla kangal üretim çiftliğimiz den bir çok ülkeye yavru kangal gönderimi yapılmaktadır. Yurt dışına kangal yavrusu gönderim için gerekli evraklar hazırlanır.

Sivas tiğem kangal yavrusu fiyatları
ÜCRETSİZ PANTER KANGAL YAVRUSU

Panter satılık kangal köpek yavrusu

Ulaş Tigem küçükbaş hayvan çiftliği, ulaş ilçesinde faaliyet göstermektedir. Çiftliğin asıl amacı damızlık kangal koyunu üretimi ve yetiştiriciliği yapmaktadır. Ulaş tigecem çiftliği Altınyayla ilçesine 30 km uzaklıktadır.

ulaş kangal çiftliği
ÇİFT TIRNAK YAVRU KANGAL FİYATLARI

ÇİFT TIRNAK KANGAL

Panter yavru kangal fiyatları yavru satışları- Panter köpekleri kara maskeli köpek yavruları satılık fiyatları güncel fiyat listesi kangal 2020 Satılık çift tırnak kangal yavrusu, çift tırnak kangal yavrusu özellikleri çift tırnak yavru kangal fiyatları

panter kangalların fiyatları 2020
SİMİT KUYRUK KANGAL YAVRUSU

SİMİT KUYRUK KANGAL

Sivas kangal köpeği özel ırk bir köpek cinsi olarak kabul edilmiştir. Özel ırk safkan yavru kangal satışları ve yavruların fiyatları için rezerve yaptırmak için bizi arayın.

satılık kangal köpeği yavrusu
ALTIN YAYLA KANGAL ÇİFTLİĞİ

YAVRU KANGAL ÇİFTLİĞİ

Altınyayla kangal çiftliği, Yavru kangal satışları ve köpek yetiştiriciliği kangal üretim merkezi merkez kangal satışları 2020,

kangal çiftliği - yavru kangal
AYIBOĞAN KANGAL KÖPEKLERİ

SATILIK AYIBOĞAN

Acil satılık ayıboğan kangal yavrusu fiyatları, Satılık ücretsiz ayıboğan kangal fiyatları 2020 ayıboğan kangal yavrularının vücut yapıları çok iri kafası büyük olur döş kısmı çok geniş olur.

ayıboğan kangal yavrusu
AYIBOĞAN KANGAL FİYATI

AYIBOĞAN KANGAL SATIŞI

Satılık Sivas ayıboğan kangal köpekleri ayıboğan kangalların farkı diğer cins kangallara göre daha korkunç ve iri ürkütücü bir yapıya sahiplerdir. Ayıboğan kangallar bir ayı kadar güçlüdürler. Bir ayıyı boğacak güce sahip olan bu kangallar yigido kangal üretim çiftliğimizde üretilip satılmaktadır. Ayıboğan cinsi kangal köpeği fiyatı 2000 TL den satılmaktadır. Ayıboğan kangal fiyatları için bize ulaşın.

İstanbul kangal çiftliği
KANGAL FİYATLARI HAKKINDA

Kangal yavrusu fiyatları 2021

Siz değerli hayvan severler sizleri kangal yavrusu fiyatları hakkında bilgilendirmek istiyorum. Çünkü en çok kangallar hakkında srulan sorulardan birisi kangalların fiyatları kangal yavrularının fiyatları her yeni yıla göre artış göstermektedir. Her geçen yıl kangal köpeklerinin nesli azalmata olduğu için fiyatlarıda ister istemez yükseliş göstermekte.

çift yavru kangal fiyatları 2020

Kangal yavruları hakkında bilgiler

ucuz kangal

Satılık simit kuyruk kangal köpeği yavrusu fiyatları, Simir kuyruk kangallar diğer sapan kuyruk kangallara göre daha çok ilgi duyulmakta ve satılmaktadır.Yavru kangalların kuyrukları simit olması için öncelikle anne ve baba kangal köpeklerinin kuyruklarıda simir olması lazımdır.
  
15728 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın