Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Damızlık Dişi Sivas Kangalı

DİŞİ KANGALLAR

Satılık dişi kangallar

Satılık dişi kangal köpekleri, damızlık dişi kangal köpekleri tanıtımı ve resimleri, dişi kangal köpekleri satışları ve güncel dişi kangal fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.Sayfamızdan satılık dişi kangal köpeklerini görebilir ve dişi kangallar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Dişi kangal köpeği fiyatları

DİŞİ KANGAL FİYATLARI

Dişi kangal satışları

Satılık genç dişi kangal köpekleri, dişi kangalların fiyatları, dişi kangal satışları, her ile kangal dişi yetişkin köpek satışları yapılır. Çiftliğimizde sürü eğitimi almış dişi kangal köpekleri mevcuttur. Dişi kurtçul cinsi kangal köpekleri satışları ve satış fiyatlarımız 1500 TL. den satışları yapılmaktadır. Dişi kangal sipariş ve rezerve yaptırmak için iletişim sayfamızdan bizi arayın.

satılık dili kangal köpek

SATILIK YETİŞKİN DİŞİ KANGAL

Dişi köpekler

Güncel dişi kangal satışları dişi kangal köpekleri haberleri ve dişi kangalların tanıtımı için sayfamızı gezin.Sivas Dişi Kangal Köpeği hakkında pratik bilgiler alabilir ve yavru kangal rezerve yaptırabilirsiniz.

dişi damızlık kangal

DİŞİ KANGAL ÖZELLİKLERİ

Çift tırnak dişi kangallar

Dişi kangal köpekleri'ninde kendine göre özellikleri var Üstteki Sofia isimli dişi kangal köpek kurtboğan kangal çoban köpeği özelliklerini taşımakta sürü eğitimi almış 1 yıl sürü ile koyuna gitmiştir.Dişi kangal köpekleri hangi özellikleri taşımalı ve bu özellikler nelerdir?  Safkan bir dişi kangalın vücut yapısı ince ve araziye uyumlu ayak yapıları olur düzgün bir fiziğe sahip olur fazla kilolu ve kalın olmaz orijinal dişi kangal köpekleri. Çünkü dişi kangal köpeğinin en büyük özelliği hızlı koşmasıdır. Dişi kangal hızlı ve çevik olmalıdır. Dişi köpeğin sürüdeki görevi kurtları yakalamak ve çevirmektir.

satılık dişi kangal

DİŞİ KANGAL KÖPEK İSİMLERİ

Köpek isimleri

En güzel dişi isimleri en güzel dişi kangal isimleri Zifir, Şila, Suna, Pamuk, Prenses, Öz sivas damızlık dişi kangal köpekleri satışları ucuz dişi kangal sürü köpekleri çiftliğimizden temin edebilirsiniz.

damızlık dişi kangal

SATILIK PANTER DİŞİ KANGAL

Dişi panter kangal özellikleri

Konumuz panter kangal ırkı köpek tanıtımı ve özellikleri,Panter kangallar ayrı bir ırk taşıyan bir kangal köpeği değildir.Sadece yüzleri siyah maskeli kafası kara köpeklere panter kangal ismi verilmektedir. Ayrıca asıl panter kangalların ismi karabaş kangal köpekleridir. Panter olarak tanıtılan köpeklerin vücut yapılarında alalık  var  bu alalık işaretleri de onun saf bir kangal köpek olduğunun göstergesi değildir.

dişi çoban köpekleri

DİŞİ KANGALLAR KAÇ TANE YAVRULAR

Dişi kangal yavruları

Gerçek dişi kangal köpekleri kaç tane yavrular, Kangal kaç tane doğurur, gerçek kangalların kaç tane yavrusu olur? dişiler normalde 5 tane yavrunun üzerinde doğum yaparlar bazen dişi kangallar kendi yavrularını yiyebilirler. Kangal köpekleri neden kendi yavrularını yer çok doğum yaptıkları için yavrularını yiyebilirler. Bunun en büyük sebebide Hormal eksikliği bu yüzden yavrularını 10 gün içinde yer. Mutlaka kendi yavrusunu yiyen dişi kangal köpeklerine hormon eksikliği tedavisi yapılmalıdır.

dişi kangal çiftliği

DİŞİ KANGAL ÇİFTLEŞMESİ

Kangallarda çiftleşme

Damızlık dişi kangal köpekleri çiftleşeceği erkek kangalı kendisi seçer. Dişiler kendi kanından olan erkek kangal köpekleriyle çiftleşmezler özelliklede kendi kardeşi olan köpeklerle asla çiftleşmez çünkü kendi kardeşi olduğunu erkek köpeğin kokusundan bilir. Dişiler öncelikle kanaması başlar bu kanama onun çiftleşme döneminin başladığının gösterğesidir. Dişi kangallar 11 ve 12 aylık oldukları zaman çiftleşmeye başlarlar. Çiftleşmeden önce tüy döker ve fizik olarak hazır hale gelirler.

damızlık dişi köpek

SATILIK DİŞİ KANGAL

Satılık dişi kangal

Çiftliğimizde 2 aylık dişi kangaldan başlayıp 12 aylık dişi kangal köpekleri mevcuttur. 6 Aylık dişi kangal yavruları satışları 2020 yılnda devam etmektedir.Dişi yetişin kangal köpek fiyatları 1500 tl den başlayıp 10,000 tl ye kadar satılmaktadır.Dişi kangal köpek sahiplenmek isteyen arkadaşlar çiftliğimizde sürü eğitimi almış bire bir koyun köpeklerlerimizi çiftliğimize gelip görebilirsiniz

damızlık dişi kangal fiyatları

UCUZ DİŞİ KANGAL

Dişi kangal ilanları

Altınyayla kangal köpeği üretim merkezin den ücretsiz dişi kangal köpeği yavrusu sahiplenebilirsiniz. Bazen çiftliğimizde fazlalıktan dolayı dişi kangal yavrularını ücretsiz sahiplendiriyoruz. Sivas kangal üretim çiftliği'nde her ırk kangal köpeği alım satım yapılmaktadır. 
Her türlü kangal çoban köpeği temin edilir satılır. Dişi kangal fiyatları çiftliğimizde 1500 TL den satışa sunulmaktadır.


dişi kangal fiyatları

ÜCRETSİZ DAMIZLIK DİŞİ KANGALLAR

Damızlık dişi kangal köpekleri

Altınyayla kangal ürerim çiftliği dişi kangal satışları ve dişi kangalların fiyatlarını tanıtır. En güzel en çok satılan dişi kangal köpeklerini Altınyayla ilçesinden temin edebilirsiniz. Çünkü Dişi kangallar köpekleri ve çiftlikleri Sivas'ın Altınyayla ilçesinde kurulmuştur. Sadece Altınyayla ilçesinde 6 tane kangal köpek barınakları mevcuttur.

satılık dişi kangal fiyatları

KANGAL DİŞİ KOYUN KÖPEĞİ

DİŞİ KOYUN KÖPEĞİ

Satış yapmakta olduğumuz dişi kangal köpekleri ırk olarak tescillidir. Çiftleşmiş dişi kangal köpekleri görebilir ve rezerve ettirebilirsiniz.Koyun sürüsünde mutlaka en az bir dişi kangal köpeği olması şarttır.Kangal koyun köpeği satılık dişi kangal köpekleri için bizi arayın. İletişim 0530 681 7296

 Dişi kangal koyun köpeği satılık


SATILIK SÜRÜ KÖPEKLERİ

Satılık dişi sürü koyun çoben köpekleri

Kangal dişi köpek yerinden Sivas'tan altınyayla kangal üretim çiftliğinden alınır. Deneyimli sürü eğitimli köpeklerimiz görmek için öncelikle çiftliğimizi ziyaret edin. Asıl görevi kurtlarla mücadele etmek olan dişi kurtçul kangal saf köpeklerimiz mevcuttur. Her ile yetişkin dişi kurtçul safkan kangalları gönderim yaparız. Sahiplenmek için en doğru yol sizin için kangal üretim çiftliğidir.

 ücretsiz satılık dişi kangal


DİŞİ KANGAL İLANLARI

Ücretsiz dişi kangal sahiplendirme

Dişi kangal köpek ilanları, dişi yetişkin kangal sahiplendirme, ucuz satılık dişi kangal köpekleri, Kangal köpeği ilanları, Altınyayla kangal çiftliği, Satılık dişi kangal köpek, Damızlık dişi kangallar.

dişi kangal köpek fiyatları


SÜRÜ KÖPEĞİ FİYATLARI

SATILIK ÇOBAN KÖPEKLERİ DİŞİ KANGAL

Koyun sürüsü olan arkadaşlar dişi kangal köpeği sürü köpeği sahiplenmek isteyenler bu sayfadan kurtçul dişi kangal köpeği sahiplenebilirler.Dişi koyun köpeklerimi sürü eğitimlerini tamamlamışlardır. Dişi fiyatlarımız 1500 ile 2500 tl arasında satmaktayız.

satılık koyun köpekleri


EN UCUZ DİŞİ KANGAL KÖPEKLERİ

EN UCUZ DİŞİ KANGAL FİYATLARI

En ucuz koyun köpek satışları ucuz bulabileceğiniz kangal koyun çoban köpekleri Altınyayla kangal çiftliğinde satışları yapılmaktadır.Satılık koyun köpeği özellikleri ve çoban köpeği satışı fiyatları yeni yılda devam etmektedir.

kangal dişileri
 
SATIŞTAKİ DİŞİ KANGALLAR

UCUZ DİŞİ KANGALLAR

Üstün vasıflara sahip olan çiftliğimizdeli damızlık kangal köpeklerimizi bu sayfada tanıtımlarını yapmaktayız. En kaliteli damızlık dişi kangal köpeklerini bu sayfada bulabilirsiniz. İsterseniz damızlık dişi kangal köpeğide satın alabilirsiniz.