Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Yavru kangal satışı fiyatları 2020

2021 YILI KANGAL FİYATLARI

Yavru kangal fiyatları 2020

Yavru kangal fiyatlarımız 500 TL Den başlıyor  ve 1000 TL Ye kadar satılmaktadır. Kangal yavruları sadece büyüküklüğüne göre fiyatları değişir. Karabaş boz beyaz kangal fark etmez hepsininde fiyatları aynı yeterki günleri ayları aynı olsun.

Yavru kangal satışları sivas 2020

YAVRU KÖPEK FİYATLARI

Yavru kangal satışı


Yavru kangal köpek sahiplendirme satışları bakımı özellikleri yavru kangal hakkında her şey Kangalyavru.com adresinde mevcuttur eğer erişemediğiniz bir şey olursa yavru kangallar hakkında bizlere iletişim yada mesaj sayfamızdan bizlere yazarsanız cevaplarız.

satılık yavru kangal köpek fiyatları

ACİL SATILIK YAVRU KÖPEK

Acilen satılık kangal yavru


Yavru kangal istiyorsanız kesinlikle sivastan alın kangal köpeği sivasın köpeğidir. Bozkırda yetişir soğuk iklimde yaşar yaşadığı yeri sahiplenir. Sabihini ve sürüyü kokur. Kurtlara karşı savaşçıl bir köpektir.

Sivas kangal yavrusu fiyatları satılık

ÜCRETSİZ YAVRU KÖPEK İLANLARI 2021

Kangal yavrusu nasıl anlaşılır

Sivas yavru kangalları kaç aylıkken satılıyor ? Kaç paraya satılıyor sivas yavru kangalları ? Sivas yavru kangal köpekleri nasıl satın alırım ? Sivas yavru kangalı nereden almam lazım ? Sivas yavru kangallar nasıl beslenir ? Sivas kangalı ne yer ?

satılık yavru kangal

YAVRU KÖPEK İLANI 2020

Satılık kangal erkek


Sivas yavru kangallara bakmak çok kolay yemek artıkları ve süt ile besleyebilirsiniz. Yavru kangallar ailenizle uyum sağlar bundan hiç zerre kadar şüpeniz olmasın. Öncelikle alacağınız yavru kangalın ırk özelliklerini araştırmalısınız. Bizden yavru kangal satın alabilir yada fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

ucuz yavru kangal fiyatları

KÜÇÜK YAVRU KÖPEK FİYATLARI

Kangal yavrusu nasıl beslenir


Sivas yavru kangal köpek satışları, 2 Aylık yavru kangal satışı, 3 Aylık kangal yavrusu fiyatları 1000. TL  6 Aylık kangal köpekleri fiyatları, İstanbul kangal satışları, Ankara kangal çiftliği fiyatları, Bursa kangal köpek çiftliği, Tigem kangal çiftliği kangal yavrusu sivas kangal fiyatları, Ulaş tigem kangal..

SİVAS KANGAL YAVRULARI

ACİL SATILIK KANGAL

Acil satılık kangal yavrusu


Altınyayla ilçesinde şuan faaliyet gösteren 5 tane kangal köpeği çiftliği var. Sivas kangal yavrusu satın almak istiyorsanız bence ilk tercihiniz Altınyayla ilçesi olmalı çünkü buradaki çiftliklerde her türlü kangal yavrusunu temin edebilirsiniz. Kangal çiftliği Telefon numarası: 

SİVAS KANGAL SATIŞLARI

ACİL SATILIK 2 AYLIK KANGAL

Acilen satılık yavru kangal


Sivas kangal yavrusu alacakların dikkatine: Kangal yavrularının 60 gününü doldurmaları şartı 2 ay anne sütünü emme şartı, Anne babanın resimleri, Yavru kangalın en az 3 dakikalık video çekimi en az 3 adet resimi olmalı bu söylediklerimi gördükten sonra kangal yavrusu satın alabilirsiniz..

Sivas ulaş tigem kangal çiftliği

SİVAS KANGAL KÖPEĞİ SAHİPLENDİRME

Akbaş kangal yavrusu


Yavru köpek fiyatları 3 aylık satılık bir çift sivas kara kafa kangal yavruları yani karabaş kangal yavrusu satış fiyatlarımız çifti 1500 TL. Her ile sivas kangal yavrusu gönderimi yapılır yurt dışı çıkış evrakları temin edinilir yavruların. Yavru kangalları özel sepetlerle gönderim yapıyoruz hava alıyorlar ölmüyorlar yolda ezilmiyorlar sağlıklı bir şekilde kangal yavrusunuzu alabiliyorsunuz.

YAVRU KANGAL SAHİBİNDEN

MALAKLI KÖPEK FİYATLARI

Malaklı kangal yavrusu


Çok Uygun Fıyata Süper Kaliteli Safkan Kangal Yavrular Gönderim Yaparız. Orijinal kangal üretim çiftliz sizlere hizmet vermekten onu ve gurur duymaktadır. Altınyayla İlçemiz de düzenlenen Kıf köpek yarışmasında derece ödül almış kangalların yavruları rezerve yapılmaktadır.

satılık sahibinden kangal köpek yavrusu

AKSARAY MALAKLI KÖPEKLERİ

AKSARAY KANGAL KÖPEKLERİ

Kangal yavrusu sivas kangal köpekleri alım satım yavru kangal satış sayfamıza hoşgeldiniz. Yavru kangallar hakkında doğru bilgiler sayfamızda mevcut okuyup yavru kangalların yaşantıları ve satışları fiyatları hakkında fiyatları alabilirsiniz. Koca koca iri kangal fiyatları,

KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ

AKSARAY ÇOBAN KÖPEKLERİ SATILIK

MALAKLIK FİYATLARI

Beyaz kangal akbaş kangal yavrusu üretimi  satışları, Akbaş yavruları fiyatları 2020 satılık akbaş köpek çoban köpekleri satılık, Karabaş, Boz, Simit kuyruk kangalo yavrusu fiyatlarımız 2020 750 TL, den başlar 2 bin TL ye kadar kangal yavruları satışları yapılmaktadır. Sivas yavru kangal satın al sende bir kangal köpeği yavrusu sahibi olun.

Kangal köpek yavrusu satılık sivas

AKBAŞ KANGAL YAVRUSU

AKBAŞ YAVRU FİYATLARI

Çiftliğmizde yavru kangallar  1 aylık olduklarında aşıları yapılır karneleri hazır olur. Yani yavru kangal satışlarımız 1 aylıkken başlar. İki aylık yavru olana kadar satışlarımız devam eder. Bir aylık ve iki aylık yavruların fiyatları değişir.

yavru kangal köpek

2021 AKBAŞ YAVRU KÖPEK FİYATLARI

Beyaz yavru kangal

Urfa, Adıyaman, Ardahan, Gazi antep kangal yavrusu fiyatları yavru kangal fiyatları. Kangal çiftlikleri Sivas yavru kangal şatış fiyat listesi güncel yavru kangal resimleri çiftlik telefon numaraları. Akbaş yavru beyaz kangal köpekleri fiyatları.

Kangal koyun köpek yavrusu fiyatları

SİYAH KANGAL

Siyah kangal yavru fiyatları

Sayın müştelerimiz bu sayfadan yavru kangalların resimlerini inceleyip örnek olarak hangi tip yavru kangal almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Orijinal kangal üretim çiftliğimizde her renk kangal  satılmaktadır. Yavru kangal fiyatları 500 TL Den başlıyor.

İstanbul kangal yavrusu satışları 2020

SATILIK KANGAL FİYATLARI 2021

satılık yavru kangal köpek

Altınyayla yavru kangal fiyatları, Altınyayla Kangal çiftliği yavru kangal satışları, Satılık yavru köpek kangal sahiplendirme kangal yavruları ilanları ücretsiz dişi yavru kangal fiyatları.
Süper Kaliteli Yavrular İyi Yavru Kangal Beslemek İsteyenler Kaçırmasın Gönderim Var Lütfen Telefonla İrtibata Geçin. Sizin yaşadığınız şehir otogarına kadar yavruları gönderim bize çiftliğimize aittir. 

Kangal köpek dünyası

YAVRU KANGAL GÖNDERİM

YAVRU KANGAL ÜCRET ÖDEME

Satılık koca kafalı yavru kangal ayıboğan kangal yavrusu özellikleri iri büyük yavru kangallar. Kaliteli ayıboğan koca kafalı kangal yavrusu yetiştirmek beslemek isteyen arkadaşlar beni arasın her ile yavru kangal gönderimi yaparım. 

Sivas kangal yavrusu fiyat

Sayfa aramları:  Ayıboğan kangal fiyatları, Yavru kangal satışları, YAVRU KANGAL FİYATLARI, Dişi yavru kangal, Erkek yavru kangal, Sivas yavru kangal, Satılık yavru kangal, Sivas kangal yavrusu, Ucuz kangal, Kangal yavrusu sahiplenme, Kangal çiftliği fiyatları, Yavru kangal resimleri
  
30006 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın