Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


KANGAL YAVRULARI TIKLA


Kangal yavrusu safkan olup göderime hazırdır

Kangal yavrusu Avrupa ve Türkiye satışları devam etmektedir. Siz çiftliğimize gelmeden de kangal yavrusu alabilirisiniz.

Yavru iki aylık olup tüm aşı ve kontrolleri yapılmıştır. İletişim sayfasından bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satılık Kangal yavrusu almak için önce anne babanın ırkının saf kanını taşıması lazım soy kütüğü belgesi olması ve kıf kayıtlı olması gerekmektedir.

Karabaş, Boz, Safkan Orjinal Kangal yavru satışları 2019 yılı devam etmekte yavru kangal siparişi vermek için bizi arayın.

Çok güzel saf kan satılık Sivas kangal yavruları. İletişim numarası: 0552 382 03 58

Sivas kangal üretim çiftliği köpek ilanları ve fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için iletişim numarasından bizi arayın yavru kangal sahiplenin.

Kangal köpeği 2 aylık yavru satışı ve siparişi için bize ulaşabilir ve daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Karabaş yavru kangal köpek satışı karabaş fiyatları, ödeme ve sipariş için bilgi alabilirsiniz. Adana İzmir Konya İstanbul yavru satışları;

İlan Fotoğrafında görünen yavrularımız satışa hazır olup bakımları yapılmıştır. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

satılık iki aylık kangal yavrusu ilanları ücretsiz kangal sahiplendir .Ucuz kangal yavruları satışları. Satışta ki yavru kangalların görüntüleri.
1.000 TL
(KDV dahil)

Yavru 2 aylıktır kangal ırkının bütün özelliklerini taşımaktadır. safkan kangal üretimi çiftliğimizce itina ile devam etmektedir
 1