SİVAS KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ 0530 681 72 96

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam471
Toplam Ziyaret606924
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
SOSYAL MEDYA
FACEBOOK TIKLA

kangal köpeği çiftliği

İNSTAGRAM TIKLA


Kangal köpeği instagram

YOUTUBE GİRİŞ TIKLA

YOUTUBE GİRİŞ KANGAL KÖPEK

Anket
Kangallarımızı Beğeniyormusunuz?
Site Haritası
Firma rehberi

Anasayfa

 
 
 
 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 • 4
 •  
 • 5
 •  
 • 6
 •  
SİVAS KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

KANGAL SATIŞI VE FİYATLARI

Safkan olan ve üstün özelliklere sahip olan kangal yavrusu nu elde etmek ve satılık kangal yavrusu sahibi olmak isteyen kişilerin ilk olarak araştırma yapmaları ve kangalı nereden sahipleneceklerine karar vermeleri büyük önem taşımaktadır. Yavru kangal konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz, Sivas’ a gelerek kangalı yerinden almanızı önemle belirtiriz.
Yaklaşık 20 yıldır Kangal Köpeği'nin ana vatanı Sivas'dan tüm dünyaya Kangal Köpeği temini ile ilgilenmekteyiz. Irkın mükemmel karakterlerini tüm bünyesinde taşıyan köpekler ile siz değerli müşterilerimizi tanıştırmaktan gurur duymaktayız.  Sivas'ın bozkır tadındaki yaylalarında ve havasında yetişen köpekleri fıtratına uygun bir yerde yetiştirilmenin avantajlarını gerek hobi gerekse sürü gibi nedenlerden dolayı sahiplenmek isteyen müşterilerimize sunmaktayız. Sizler de mükemmel ve bozulmamış ırka sahip Kangal Yavrusu sahibi olmak için Hemen Arayın.

KANGAL KÖPEK YAVRUSU SATILIK

KANGAL FİYATLARI 2020

SATILIK KANGAL

Damızlık erkek kangal köpekleri , damızlık dişi kangal köpekleri satışları güncel fiyatları için Hemen Bizi Arayın kangalların fiyatları hakkında bilgi sahibi olunuz. Otomobil fiyatına satılan karaboğa cinsi kangal köpekleri satışları ve fiyatlarını öğrenmek için arayın.

satılık ucuz kangal fiyatları
YETİŞKİN KANGAL SATIŞLARI

Yetişkin kangal fiyatları 2020

Yeni yıl 2020 kangal köpeği yavrusu satışı kangal yavrusu sahiplendirme ve fiyatları sayfamızda güncel yavru kangal fiyatları için kangalyavru sayfamızı gezinin.Çiftliğimizde kangal ırkı safkan köpeklerin üretimi ve satışları yapılmaktadır.Yetişkin ve yavru kangalların fiyatlarını öğrene bilir satın alabilirsiniz. Altınyayla kangal çiftliği iletişim telefon numarası. 0530 681 7296

kangal köpek fiyatları 2020

KANGAL ÇOBAN KÖPEĞİ FİYATLARI SATIŞLARI

KANGAL FİYATLARI 2020

Sürü kangal çoban köpeği sahiplenmeden tercihinizi sürü eğitimi almış deneyimli kangal çoban köpeklerini tercih etmenizde çok fayda vardır.Kangal üretim çiftliğimizden çoban köpeği temin edebilirsiniz. Dişi ve erkek çoban kangal köpekleri satışları yapmaktayız. Sürü çoban köpeği sahiplenmek için en doğru tercih Altınyayla kangal üretim çiftliğini ziyaretmektir. Cuzi fiyatlara sürü eğitimi almış sürü köpeklerini çiftliğimizden satın alabilirsiniz. Sürü kangal çoban köpekleri hakkında bilgi almak için bizi arayın.Her ile yetişkin kangal köpeği satışı ve gönderimi yapılır.

satılık yetişkin dişi kangal köpek fiyatları 2020

DİŞİ ÇOBAN KÖPEĞİ FİYATLARI

SATILIK DİŞİ KANGAL

Satılık deneyimli koyun çoban köpekleri, genç satılık dişi kangal köpeği fiyatları 2020 dişi kangal köpek satışları, Anadolu çoban köpeği fiyatları, Sürü köpek fiyatı 2000 TL. Dişi yetişkin kangal köpek satın almak için Altınyayla kangal çiftliğini ziyaret edin gerçek kangallar Altınyayla kangal üretim çiftliğinde satılmaktadır.

Altınyayla kangal fiyatları

PANTER KANGAL FİYATLARI 2020

Satılık panter kangal köpeği

Kaliteli kangal köpeği sahiplenmek satın almak isteyen müşterilerimiz için özel olarak üretmiş olduğumuz kangal köpeğinin karabaş cinsi köpeklerin özelliklerini ve satışları hakkında bilgi verebiliriz müşterilerimize.

Özel üretim kangal fiyatları

PANTER KANGAL YAVRUSU SATIŞI 2020

PANTER KANGAL YAVRUSU SATILIK

Dişi, erkek Kangal Ücretsiz sahiplendirme ilanları 2020 yavru kangal satılık ilanları ve yavru kangal fiyatları sayfamızı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.Bu sitede kangalları hakkında her şeye erişebilirsiniz.

ücretsiz kangal ilanları 2020

TÜRK ÇOBAN KÖPEĞİ

Çoban köpeği fiyatları

Türk kangal çoban köpeği üretimi ve sahiplendirme sayfasına hoşgelsiniz. Sayfamızda kangallar hakkında her şey mevcuttur bu sayfadan kangal yavrusu yada yetişkin kangal köpeği sahiplenebilirsiniz. Kangal sahiplenmek için iletişim sayfamızı tıklayarak kangallar hakkında bilgi labilirsiniz.


KANGALLAR HAKKINDA EN ÇOK SORULANLAR

Müşterilerimizin telefonla arayarak en çok sordukları soruların cevaplarını sizlerle paylaşmak istiyorum. 1. Kangal yavru köpekler kaç para? Yavru kangallar 2020 yılındaki satış fiyatları 700 TL Dişi yavrular satılıyor. Erkek yavru kangal köpekleri ise 2020 ve 2021 yılındaki satış fiyatları 1000 TL Den başlamaktadır. 2. Soru gönderim var mı ne ile gönderim yapıyorsunuz? Yavru kangalları yolcu taşıma araçları ile bulunduğunuz ile kadar gönderiyoruz.