Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Yavru Kangal Seçimi

Yavru Kangal Seçimi

Yavru kangal almayı düşünüyorsanız kangal yavrusu almadan önce bir kez daha düşünmelisiniz çünkü alacağınız yavru kangal sizinle uzun yıllar birlikte yaşayacaktır.

Yavru kangal almadan önce yavruların beslenmesi ve bakımı gibi konularda bilgilenmeniz gerekmektedir. Bu tür bilgileri web sitemiz üzerinden yada bize ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Alacağınız yavru kangalı hangi alanda kullanacağınız çok önemlidir. Sürü, Koruma, Bekçi yada ailenize bir dost. Buna karar verdikten sonra alacağınız yavru kangalın anne ve baba karakteri çok önemli.

yavru kangal seçimi

Sürü için alacak oldugunuz yavru kangalların özellikle sürüye gitmiş sürü görevinde başarılı kangalların yavrularından tercih etmenizde fayda vardır.

Bekçi köpeği olarak kullanacağınız yavrunun yetiştirme şekli çok önemlidir, çok fazla sosyal olmamalı bir kişi tarafından bakılmalı yiyecek ve diğer ihtiyaçlarını o kişi tarafından karşılanmalı Aile için dost alınacak yavru kangal zamanla ailenizle bir bütün haline gelecek ondaki karakter yapısı ve zeka hiç bir köpek ırkında bulunmamaktadır. Özelikle kadın ve çocuklarla olan iletişimi ve onlara karşı ilgisi çok fazladır.
Yavru kangal edinmeden önce alacagınız yavru kangalların en az 2 ay anne sütü emmesine dikkat edilmelidir. Yavru kangallar anne sütünden erken kesilmemelidirler.

Yavru kangalları çiftliğimize bizzat gelerek alabilirsiniz. Gelme imkanı olmayanlar için yavru kangalları bulundukları il merkezlerine kadar gönderebilmekteyiz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Hemen Arayın