Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Nasıl Kangal Sahibi Olabilirim

SİVAS DIŞINDAN YETİŞKİN VE  YAVRU KANGAL KÖPEĞİ ALMAK İÇİN

Satılık Kangal yavrusu almak için ve tecrübemizden faydalanmak için bize 0552 382 03 58 numaralı cep telefonundan ulaşabilirsiniz.

Çiftliğimizde daima satılık yavru kangallar bulunmaktadır. Aynı zamanda özel talepler doğrultusunda veya yoğun ilgiden kaynaklı yavrular anne karnında iken rezerve edilip, satılabilmektedir. Elimizde bulunan satılık kangal yavruları 35- 60 günler arasında gerekli sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra sevk edilmektedir.  Daha küçük yavrularımız belirli bir seviyeye gelmediği için, anne sütünden ayrılmadığından rezerve edilmekte olup, gelişmeleri sağlanır ve sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra rezerve yapan sahiplerine teslim edilir.
Rezerve yaptırıp ayırmış olduğunuz yavruların ücreti ödendikten sonra sağlık kontrolleri ve aşıları yapılıp karneleri çıkartılır. Talep ettiğiniz İlin otogarına anlaşmalı firmalar tarafından gönderim gerçekleştirilir. Sevkiyat yapılmadan önce nakliyeyi gerçekleştirecek olan firmaya ait bilgiler ve varış saati hakkında bilgiler tarafınıza bildirilir. Bir saat öncesinden firmanın varacağı noktada hazır olursanız yavrunuzu kolaylıkla teslim alabilirsiniz.

ÖDEME İŞLEMLERİ

Ödeme yapmadan önce tarafımız ile iletişime geçmeniz ve ödemeyi taksit veya havale yolu ile yapacağınız konusunda bilgi vermeniz ödemenizi yapmanıza kolaylık sağlayacaktır.


HAVALE:                              
 
ZİRAAT BANKASI 

Hesap No: 1664 6527 1187 5001
iban no :TR97 0001 0016 6465 2711 8750 01