kangal yavrusu sivas

SATILIK KANGAL YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ SİVAS
 0530 681 7296

  • https://www.facebook.com/kangalyavruciftligi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905523820358
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kangal Yavrusu Satışları


Safkan olan ve üstün özelliklere sahip olan kangal yavrusunu elde etmek ve satılık kangal yavrusu sahibi olmak isteyen kişilerin ilk olarak araştırma yapmaları ve kangalın nereden sahipleneceklerine karar vermeleri büyük önem taşımaktadır.  Kangal konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz, Sivas’ a gelerek kangalı yerinden almanızı önemle belirtiriz.

satılık kangalÜstün özellikleri taşımaları ve safkan olmalarına önem veren çiftliğimizi ziyaret ederek alacağınız kangal yavrusunu görerek, tecrübeli ve yetkili kişilerden almanız önemle arz edilir. Çiftliğimiz safkan damızlıklardan elde ettiği yavrular ile çok yol kaydederek kendi ismini ön plana çıkarmış ve festivallerde yetiştirdiği kangalların aldığı iyi derecelerle bu tecrübesini kanıtlamıştır.

kangal yavrusu


Özellikle çeşitli illerde kangal köpeği ile ilgisi olmayan veya safkan olmayan ve kırma cins yavrular satılarak kangal cinsinin ününü ve şöhretini zedelemektedir. Bu zedeleme sonrasında kangal köpeklerine olan ilgi gün geçtikçe azalmaktadır. Yavru almadan önce çok iyi araştırma yapmanızı ve belgeli yavrulardan almanızı önem ile bildiririz.

yavru kangal

Kangal cinsinin ününü ve şöhretini korumak amaçlı kurulan çiftliğimizde safkan kangal yavrularını görebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Avrupa’nın birçok ülkesine özellikle Fransa, İtalya, Almanya  ve dünyanın birçok yerine sevkiyat ve satış yapılmaktadır.


satılık kangal yavrusu

Sipariş verdiğiniz ülkeden kangal yavrunuzu sorunsuzca pasaportu ile teslim alabilirsiniz. Kangal cinsinin tüm dünya üzerinde hak ettiği yeri alması ve siz değerli müşterilerimizin memnun olup en iyi hizmeti alması temel amacımızdır. Yurt içi gönderimlerinde şehir merkezlerine teslimat yapılmaktadır.

sivas kangalı


Kangal yavruları fiyatları satışı kangal rezerve yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.


satılık sivas kangalı


Saf kangal yavrusu ucuz köpek yavrusu kangal enikleri satışı kangal sahiplenme.

sivas kangal yavrusu

Yeni yıl 2018 - 2019 kangal köpek yavru fiyatları satışları devam etmektedir.

satılık kangal sivas

Satılık ORJİNAL Kangal yavruları ilanları satışları burda yapılmaktadır. Yavru kangalların aşıları ve parazit iğneleri bakımları hakkında çiftliğimiz sizlere destek vermektedir.

kangal üretim çiftliği

Aradığınız uygun fiyat kangal yavruları burada satılmakta hem ucuz hem de kaliteli sivas kangal yavruları ilanları. Yavruların fiyatları 750 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

kangal üretim sivas

İzmir Ankara, Afyon, yavru kangal satışları köpek satışları kangal yavrusu fiyatları, Beyaz yavru kangal satılık, Karabaş kangal fiyatları

satılık erkek kangal

Kangal köpeği yavrusu sahiplenmek için ilimiz Sivas Anadolu Aslan Kangal Köpek Çiftliği'nden yavru kangal satın alabilirsiniz. Yavruların fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi edinmek için bizlere yazabilirsiniz.

satılık köpek yavrusu

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Hemen Arayın : 0552 382 03 58

vergi levhası
sağlık karnesi