SİVAS KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ 0530 681 72 96

Kangal yavrusu fiyatları 2020

Kangal Yavrusu Fiyatları Sivas

Kangal yavrusu fiyatları sivas, ay ve yaşlarına göre değer biçilmektedir. Alacagınız kangal yavrusunun kaç aylık olduğu önemli bu yüzden yavru fiyatlarımız değişmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Ağrı, Konya, Diyarbakır kangal yavruları satışları.

kangal al yavrusu

Orijinal Kangal üretim çiftliğimizde belli başlı ırkları temiz soykütüklü damızlık kangal köpeklerinden üretmiş olduğumuz sınıfının birinci sınıf olan kangal yavrularımızı satışa sunduk kangal yavrusu siparişleri için bizi arayın.

ucuz satılık yavru köpek kangal

Satılık karabaş maskeli yüzleri siyah burunları küt döş kısımları beyaz olan yavrularımız kangalın kurtçul kurtboğan ırkını taşımakta bu yavru kangallar diğer yavru kangallara göre daha güzel ve daha pahalıdır.

kangal yavruları satışları

Altınyayla kangal yavrusu satışları, Kangal çiftliği yavru kangal yavrusu fiyatları, Satılık kayseri yavru kangal fiyatları, Satılık Akbaş kangal yavruları fiyatları, 2 Aylık kangal köpekleri fiyatları, 3 Aylık yavru kangal satışları Sivas kangal köpek çiftlikleri fiyatları..

ORİJİNAL KANGAL YAVRUSU 2020

Kangal yavruları ne yer kangal yavruları nasıl beslenir öncelikle ilk hetabta kangal yavrularına tam yağlı süt vermeyin biraz süte su katın öyle içirin. Daha sonra biraz büyüdükten sonra insan çocuk parazit şurupları var onlardan içirin eczanelerden alabilirsiniz.

kangal al

Kangal yavruları nasıl yetiştirilmeli nasıl büyümeliler yavru kangallar ya anneleri ile büyümeli yada çift olarak satın alın çift olarak büyütün çinkü yavru kangallar oynamap ister neşeli olamak isterler bu yüzden çift kangal yavrusu satın alırsanız yavrular sitrese girmezler.

4 aylık satılık kangal yavrusu

Kangal köpek yavrusu satışı ve fiyatları iletişim ile ilgili bilgiler sitemizde mevcuttur. Erkek kangal yavrusu satın al Dişi kangal yavrusu satılık fiyatları sivas kangal köpek üretim çiftliği iletişim sipariş bilgileri. Dişi kangal yavrusu çok ucuz 800 TL Erkek kangal yavrusu çok ucuz burada sadece 850 TL..

yavru kangal satılık 2020

Kangal yavrusu yurt dışına götürmek için gerekli belgeler düzenlenmeli yavru kangalların aşı kartları kuduş aşıları karma gençlik aşıları karneye işlenmeli veteriner hekim tarafından rapor tutularak yurt dışına çıkarılabilir kangal yavruları.

Satıştaki kangal yavruları 2020

Kangal yavrusu seçimi nasıl yapılmalı kangal yavrusu sahiplenmeden önce iri diri canlı hareketli bir kangal yavrusu seçmelisiniz. Yavru kangalın sağlıklı olup olmadığını anlamak lazım. Çünkü günümüzde bir çok kangal yavruları hastalıktan ölmektedir. Bu hastalık gençlik hastalığı, Seçim yamış olduğunuz kangal yavrusu zamanında gençlik aşıları karma aşıları yapılmışsa eğer o yavru kangal sağlıklıdır.

kangal köpek yavruları satılık

Satılık yavru kangal köpeği 2 aylık yavru anne baba kıf soy kütüğü belli kangal köpeklerinden üretilmiş belli başlı köpek yavrusu satın almak isterseniz eğer çiftliğimizde dereceli kıf kayıtlı kangal köpeklerimizin yavrularından satın alabilirsiniz.

Boz orijinal kangal yavrusu

Satılık kara kafa kangal köpekleri yavru kangalların kafaları çok büyük olmalı bakınca kafasının büyük oldugunu hissetmelisiniz. Kangal yavrularının kuyrukları kalın ve simit kuyruk olmalı bu özellikleri taşıyan yavru kangallar ırkının saf ve kaliteli olduğunun göstergesidir. Kara kafa kangal yavrusu fiyatları ve satışları Altınyayla kangal köpeği üretim çiftliğinde üretilip satılmaktadır.

sahibinden satılık kangal yavrusu iki aylık

Kaliteli kangal yavrusu satın almak için dikkat edin çünkü ilerde büyüdüğü zaman kırma çıkınca üzülür ve tekrar bir kangal yavrusu satın almak zorunda kalırsınız. Bu yüzden saf kangal ırkını taşıyan bir kangal yavrusu satın alabilirsiniz. Altınyayla kangal köpek çiftliği kangal yavruları satışları fiyatları..

Kangal al 2020

Has kangal yavrusu satılık  koca kafalı yavrular göğüs kafesi geniş hırçın bir çift erkek kangal yavrusu  bu resimdeki kangal yavrularının tanesi 1000 TL. Eğer çift kangal yavrusu satın almak isterseniz 2000 TL.. Siz ödemeyi yapın biz sizin bulunduğunuz şehre kadar gönderim yapıyoruz üstelik yol masraflarıda çiftliğimiz tarafından ödenmektedir.

Altın kangal yavrusu 2020

kangal çiftliği kangal yavrusu üretimi çiftlik fiyatları kangal satışları yavru kangal satın al kangal fiyatları kangal yavruları resimleri satış listesi her şey sayfamızda mevcut olup bilgi sahibi olabilir ayrıca kangal yavrusu rezerve yaptırabilirsiniz.

Altın kangal satışları 2020

Kangal yavruları satarken gönderim yapmadan video vascaptan canlı gösteriyoruz ve siz seçim yapıyorsunuz biz size o seçmiş olduğunuz yavru kangalı gönderiyoruz. Ama tabiki bu yavrunun canını veren Allah bu yavrular hava değişiminden hasta olabiliyor ölümlede sonuçlanabiliyor.

satılık orijinal kangal yavrusu

satılık kangal köpekleri fiyatları sahibinden koyun köpekleri yavruları koyun sürüsü için yetiştirmek eğitim verebileceğiniz 2 aylık karabaş kangal yavruları satılık dişi ve erkek yavruların satış fiyatları 1250 TL.

Kangal yavruları satılık

Sivas ilimizden muaayer kangal çoban köpekleri yavruları temin edilir satılır. Çoban köpekleri ırkları bozulmamış soyları temiz kangal yavruları fiyatlarını bizden alın.

Kangal yavrusu foto

Satılık ayıboğan kangal köpeği yavruları fiyatları satışları, Ayıboğan tek köpek cinsi kangal köpekleri kangallara neden boğan diyorlar ? Kangallar ayıyı boğuk öldürdükleri için Sivas kangal köpekleri ayıboğan diye bilinmektedir. Satılık ayıboğan kangal yavrusu fiyatları 2020
Saf kan Sivas kangalı

Çok güzel kurtboğan kurtçul cins kangal yavruları satılık sivas kangal köpek çiftliğinden eğer koyun sürünüz varsa bu kangal yavruları tavsiye ederiz. Kangal yavrularını 3 aylık olduları sürüye götürebilirsiniz. Kurtboğan satılık kangal yavrusu fiyatları..

satılık yavru kangallar

Boz karabaş sık tüylü rengi boz burnu kurt çırnaklı olan yavruları kurtboğan cinsini taşımaktadır. Bu cins yavruların ırkları günden güne azalmakta bu yüzden kangalların ırkını çogalması için kangal yavrusu sahiplenin kangal besleyin inanın bana bazen yeri gelir insanlardan daha çok değerli olduklarını anlarsınız.

SAHİBİNDEN SATILIK KANGAL KÖPEĞİ YAVRUSU

Kangalyavru: Sivas kangal üretim çiftliği  faatliyetleri, Altınyayla ORİJİNAL Kangal üretim çiftliği, Yavru kangal fiyatları, Kangal yavrusu satışları, Kangal fiyatları, Satılık Kangal, Ucuz yavru kangal, Kangal yavrusu fiyatları,Kangal çiftliği numaraları, Kangal yavruları, Kangal yavruları resimleri, Kangal yavrusu özellikleri.

sağlıklı karneleri hazır kangal yavrusu satışı

  
7385 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın