Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0530 681 72 96

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.

KANGAL YAVRULARI TIKLA


Evinizin güvenliği için bir köpek almayı düşünüyorsanız eğer en iyi tercih bir kangal köpek yavrusu alıp yetiştirmektir hem sizi hem de evinizi korur.

Sivas kangal yavrusu fiyatları 2020 yılında 1.000 TL. Sivas kangalı kaç para ? Sivas kangalı nasıl sahiplenirim. Satılık orijinal Sivas kangalları.
1.000 TL

Yavrumuz 55.günlük olup satışa hazırdır.karnesi ile gönderim yapılır.

2021 yılın güncel kangal yavruları satışlarının fiyatları bunlardır. 1 erkek kangal yavrusu fiyatı en az 1.000 TL. 2 Tane yavru fiyatı 1500 TL.

Satılık kangal yavruları yavru köpek kangalların fiyatları. Kangal çiftliği iletişin numaraları ücretsiz kangal köpeği ilanları.

Sertifikalı kangal sahiplenme ücretsiz 1 aylık kangal yavruları ilanları 2021 güncel kangal köpekleri fiyatları. Ucuz yavru kangal satılık köpekler.

2 aylık akbaş kangal yavrusu satışları ve fiyatları için sivas kangal üretim çiftliği iletişim numarasından bizi arayabilirsiniz

Kangal cinsinin ününü ve şöhretini korumak amaçlı kurulan çiftliğimizde safkan kangal yavrularını görebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Kangal yavrusu satışlarımız devam etmekte uygun fiyatlarla kangal üretim çiftliğimizden yavru kangal köpeği sahiplenebilirsiniz.

Satılık yüzü siyah maskeli kangal yavrusu 3 aylık aşıları karnesine işlenmiş satışa hazır. Yavru kangal köpeklerinin fiyatları nedir ve ne kadar.

Kangal yavrusu satın al 2 aylık dişili erkekli eşi kangal yavrusu satışları fiyatları sivas kangal üretim çiftliği iletişim numarasından bizi arayınız

Satılık kangal yavrusu ilanları ücretsiz köpek sahiplendirme sayfamıza hoş geldiniz. Ücretsiz yavru köpeklere bakmak için sayfamızı inceleyin. Kangal
 2