Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


KANGAL YAVRULARI TIKLA


Karabaş yavru kangal köpek satışı karabaş fiyatları, ödeme ve sipariş için bilgi alabilirsiniz. Adana İzmir Konya İstanbul yavru satışları;

İlan Fotoğrafında görünen yavrularımız satışa hazır olup bakımları yapılmıştır. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

satılık iki aylık kangal yavrusu ilanları ücretsiz kangal sahiplendir .Ucuz kangal yavruları satışları. Satışta ki yavru kangalların görüntüleri.
1.000 TL
(KDV dahil)

Yavru 2 aylıktır kangal ırkının bütün özelliklerini taşımaktadır. safkan kangal üretimi çiftliğimizce itina ile devam etmektedir

Evinizin güvenliği için bir köpek almayı düşünüyorsanız eğer en iyi tercih bir kangal köpek yavrusu alıp yetiştirmektir hem sizi hem de evinizi korur.

Sivas kangal yavrusu fiyatları 2020 yılında 1.000 TL. Sivas kangalı kaç para ? Sivas kangalı nasıl sahiplenirim. Satılık orijinal Sivas kangalları.
1.000 TL

Yavrumuz 55.günlük olup satışa hazırdır.karnesi ile gönderim yapılır.

2021 yılın güncel kangal yavruları satışlarının fiyatları bunlardır. 1 erkek kangal yavrusu fiyatı en az 1.000 TL. 2 Tane yavru fiyatı 1500 TL.

Satılık kangal yavruları yavru köpek kangalların fiyatları. Kangal çiftliği iletişin numaraları ücretsiz kangal köpeği ilanları.

Sertifikalı kangal sahiplenme ücretsiz 1 aylık kangal yavruları ilanları 2021 güncel kangal köpekleri fiyatları. Ucuz yavru kangal satılık köpekler.

2 aylık akbaş kangal yavrusu satışları ve fiyatları için sivas kangal üretim çiftliği iletişim numarasından bizi arayabilirsiniz

Kangal cinsinin ününü ve şöhretini korumak amaçlı kurulan çiftliğimizde safkan kangal yavrularını görebilir ve bilgi edinebilirsiniz.
 2