Sivas Kangal
Köpek Yavrusu Üretim Çiftliği

0544 947 09 61 

Sivas Kangal Üretim Çiftliğimiz Tüm TÜRKİYE'ye Kangal Köpek Satışı Yapmaktadır.


Safkan sivas kangal köpek yavrusu satış fiyatları ve kangal köpeği satışı hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

   Safkan satılık sivas kangal köpekleri yetiştirme çiftliğimizle iletişime geçip köpekler hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

satılık koyun köpeği yavrusu

   Sivas Altınyayla kangal köpek çiftliği kangal köpekleri tanıtımı ve satışları ile yavru kangal resimleri satış ve tanıtımı. Kangal yavrularının gerçek olup olmadıkları 2 aylık olduklarında belli olurlar. 1 Aylık yavru kangalların nasıl bir kangal çıkacagını kimse bilemez o yüzden 2 aylık yavru kangal almanız daha mantıklıdır.

satılık saf kangal

   Yavru kangal alırken: Dikkat etmeniz gereken çok şeyler var yavru kangalların öncelikle anne babanın saf kangal olmasına dikkat edin çünkü anne baba saf kangalsa yavrularda safkan olur. Eğer yavru kangalların anne babada bozukluk varsa kırmak köpeklerle kırıldıysa yavru kangallarda kırma belirtileri olur.

öz sivas kangal köpeği

   Yavru kangal sahiplenirklen dikkat etmeniz gerekenler: Kangal yavrusu diye malaklı köpek yavruları satmakta olan şahışlar var. Malaklı kangal yavrularının kafa yapıları kangal yavrularına daha iri oluyor ve yanakları daha salkık olmaktadır. Bu yüzden yavru kangal sahiplenirken bu gibi belirtilere daha çok dikkat etmelisiniz.

satılık karabaş kangal

   Çiftlikten Satılık Kangal köpeği Yavruları.Fiyat için görüşülür · Acil Satılık Hakiki Orijinal Kurtçul Nabızlı Ucuz Kangal Köpekleri. Has kangallar. 600 TL · Saf kan kangal yavrusu. 600 TL · Kaliteli yavru Kangal. 600 TL · Safkan Dişi Kangal. 1.500 TL · 


9271 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın