kangal yavrusu sivas

SATILIK KANGAL YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ SİVAS
 0530 681 7296

  • https://www.facebook.com/kangalyavruciftligi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905523820358
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Damızlık Erkek Sivas Kangalı

Anadolu Aslan Sivas Kangalı Üretim Çiftliği'mizde safkan orjinal damızlık erkek Sivas Kangalı temin edebilirsiniz. Kangallarımızın uluslararası karneleri bulunmaktadır. Türkiye'nin her iline ve yurtdışına damızlık erkek sivas kangalı gönderilmektedir.

damızlık erkek kangal köpek


Damızlık kangal köpeklerimizin fiyatları 1500 TL den başlamakta olup 5000 Bin TL ye kadar satılmaktadır.Yabani kurtlarla savaşan köpek kangaldır. Kangallar koruyucu ve yaşadığı yeri sahiplenen bir köpek ırkıdır. Kurtlarla savaşan damızlık erkek kangal köpeklerimiz çiftliğimizce yetiştirilmektedir.

boz erkek kangal

Çiftlikte genç damızlık kangal,yaşlı saf kangal ve çoban köpeği erkek kangal satışları yapılmaktadır. Erkek kangalların eğitimlerine göre fiyatları değişmektedir. Sürü eğitimi almış tecrübeli damızlık erkek kangal köpeklerimiz mevcuttur.

erkek kangal fiyatları

En büyük damızlık erkek kangal köpekleri 90 cm boyundadır. Kangal çiftliğimizde çok kaliteli ve tecrübeli damızlık erkek kangal köpekleri yetiştirmekteyiz. Sürü eğitimi almış ve kıf secereli kayıtlı damızlık erkek kangal köpekleri satışları yapmaktayız. 

damızlık kangal

Çiftliğimizde her ırk her cins kangal köpekleri alım satım yapılmaktadır. Anadolu çoban köpekleri, Türk çoban köpekleri, adını Sivas'ın kangal ilçesinden almış ve Sivas kangal koyunu sürü  köpeği olarak denenmiş ve sürü görevinde üstün başarı göstermiştir.

erkek kangal

Dünyada tek ayı boğan, ayıya saldıran tek köpek ırkı kangal çoban köpekleridir. Kangal köpeklerimiz yabani kurt, ayı, domuz boğabilen özelliktedir.

erkek kangal satışı

koyun köpeği fiyatları

damızlık kangal köpeği


sivas kangalı bozo

erkek kangal yavrusu

safkan sivas kangal yavrusu

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Hemen Arayın :0552 382 03 58

vergi levhası
sağlık karnesi

Yorumlar - Yorum Yaz